Vraždy v Midsomeru - Tajemné kruhy v obilí (2001) (epizoda)

Díl sám o sobě originální. Vyskytuje se zde však poměrně velká chyba. Nikdy není vysvětlena druhá smrt. Ale postava Kristiána je skvěle napsaná a zahraná

Akta X - Led (1993) (epizoda)

První díl, který mne zamrazil k obrazovce a přesvědčil mě, že Akta x je seriál, který rozhodně stojí za sledování

Hra o trůny - O medvědovi a krásné panně (2013) (epizoda)

Píchání, bavení se o píchání, píchání... Jeden z nejhorších dílů vůbec a jistě nejhorší ze třetí série. K tomu hodně velké vzdálení se od originálu, v tomto případě velmi hloupé k tomu.

Hra o trůny - Rudá žena (2016) (epizoda)

Divácký zážitek bohužel ovlivňuje několik aspektů. Tím největším je asi plejáda nesmyslů a klišé. Na druhou stranu, Dorne už asi více zkaženo být nemohlo, takže zde se to dá odpustit. Mizející psi jsou asi novým fantasy prvkem, a Jorah je největším luckerem na světě. A předloha už je pro seriál taky takovým fantasy... Na druhou stranu, celé linie na zdi udržuje seriál v pořád slušné kvalitě.

Každý milion dobrý (2016) (TV film)

Plejáda nesympatických postav z debilními texty a dialogy. Herecké umění se zde neodehrává, Bohdalová je nejspíše šílená i v reálu. Dvě hvězdy za lehký nástin dramatu.

Už je tady zas (2015)

Dlouho jsem se v kině tak nebavil. Skvělý narážky, nekonvenční humor, pár nových vtipů do zásoby. A možná bych přešel i fakt, že Hitler rozhodně neměl hnědý oči. Ale!!! Poslední propagandistickou patnáctiminutovku si mohli odpustit. Nebýt poněkud stupidního konce, bylo by to za jasných pět a jedna z nejlepších komedií poslední doby. Ale to bych chtěl asi moc.

Americké psycho (2000)

Takhle nějak si představuju citový život průměrného amerického dědice obovského jmění bez vlastního přičinění. Snobské na zabití.

Ajťáci - Kalamity Jen (2006) (epizoda)

Legendární scénka s ohněm a Mossovo zpívání nového telefonního čisla :)

Hra o trůny - Noční krajiny (2012) (epizoda)

Tento díl se zvrhnul na takový domácí soft porno. Z jednoho šukání se plynule přechází na druhý a to se v zápětí doplní třetím. Jo, a taky tam je nějaký příběh, i když lehce odkloněný od originálu.