• Krátkometrážní

Outsider (2011) (studentský film)

Scénář a režie je zvládnuta skvěle na to, že rozpočet byl minimální a všichni pracovali jen z vlastního zapálení. Rozhodně musim vyzdvihnout hudbu od Jakuba Weinera, která dodává snímku opravdovou hloubku. A herecké výkony s ohlédnutím na to, že téměř nikdo z nich neměl s hraním žádné zkušenosti jsou podařené. Těchto jedenáct minut (délka stopáže snímku) vašeho života se rozhodně nedají počítat za promarněné. 80%.

Treevenge (2008)

Dokonalá pomsta vánočních stromečků... Oproti dvouminutovému Hobo with a Shotgun se Eisener o hodně zlepšil a tento 16ti minutový snímek se se vztyčenou hlavou může řadit mezi horní béčkové vánoční hororové snímky ;)

Mechanik zabiják (2011)

Slušná akce s dějem, který překvapivě není přímočarý. Plus naskýtá určité momenty, které by jste nečeklaly (nebo alespoň já je nepředpokládal). A pokud si k této směsi přidáte i naprosto zabijácky kamenný výraz Stathama a Fostera vyjde vám poměrně slušná podívaná. 85%.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

No tak takhle ztřeštěnou komedii jsem snad ani nikdy neviděl. A i zpracování je takový jakoby "zfetovaný". V průběhu celého filmu jsou skipy, kdy je hlavní hrdině někde a pak najednou úplně jinde. Než si na to zvyknete je 1/4 filmu pryč a vy máte v hlavě maglajs :D Potom to ale konečně spadne do hlavní dějové linie a vy si zvyknete na způsob jakým byl film zpracován. Poté se z maglajsu stane ultra mahlaglajs, ale už se orientujete a bránice vám zůstává v křeči nejen z gagů, ale i z neuvěřitelnosti jakým je film zpracován. 85%.

Vítejte doma! (2003) (pořad)

Je úžasné jak lidé dokáží soucítit s jinými, kteří se objetují pro ostatní a pro sebe nic nemají.... Makeover Home Edition je o lidské solidaritě, toleranci a zábavě. A abych nezapomněl o naprosté neuvěřitelnosti, že to co všechno zbourají a postaví stihnou za pouhých 7dní, to je zcela mimo mé chápání.... Je to zkrátka příjemný pořad o lidské nesobeckosti a pomoci ostatním, kteří to nejvíce potřebují ;) 100%.

Red (2010)

Skvělá odreagovačka. Spojení Freeman, Willis, Mirren a Malkovich prostě nemohlo zklamat a taky, že nezklamalo. Sice jsem měl chuť spíše na komedii a Red je hlavně akční žánr, ale i tak jsem se náramně bavil. Tohle by jste zkrátka a jednoduše měli vidět, jen od toho nečekejte nic složitého, jen prostě odreágovačka se vším co k ní patří. 95%

Bastardi (2010)

No co k tomu říci. Námět dobrý, ale zpracování hrozný. Kdyby alespoň hraní vypadalo na úrovni amatérského divadla, ale až na Potměšila (ten toho ředitele hraje výborně) je to té kvality, jaká tam ve skutečnosti je... Žádní herci jen posbíraný děti z ulice s učitelem, který se sice snaží hrát, ale je až moc vidět, že s tím nemá téměř žádné zkušenosti. Abych neopemenul, tak samozřejmě jsou zde další herečky, jako Šulcová, Leichtová, Bohdanová, ale ty tam maj tak malé role, že to na výsledku opravdu nic nemění.... 30% a můžou být ještě rádi.

Tik ťak (2011) (studentský film)

Asi nejlepší krátkometrážní hraný film co jsem kdy viděl.... Je to tak strašně emocionální. Zahodit všechny zábrany a udělat jen to co ještě chceš stihnout a máte na to jen pár minut... prostě bomba ;)

Dokonalá svatba (2010) (divadelní záznam)

Naprosto dokonalý!!! Tak takhle si představuji divadelní komedii. Scénář naprosto famózní a herecký výkony na srovnatelný úrovni (především Milan Němec, který stvárnil hlavní postavu Billa)... Prostě a zkrátka, jestli se nezasmějete u této komedie, tak musíte být naprostý suchar, či nevidomý.... 100%.

Patro smrti (2007)

Naprosto předvídatelný, konec tak blbej, že se musíte smát a jednu hvězdu jen proto, že jsem viděl i horší filmy.... ale nic to nemění na tom, že je to ztráta času.... 20%