• Rodinný

Drahá tchýně (2013) (seriál) odpad!

Oh My God. Větší sračku jsem v životě neviděla. Ať si takovou kravinu nechají na Slovensku a netahají to sem. Sice se tam všichni smějí ale já jsem se neusmála ani trochu. Tedy vlastně ano, když jsem se vysmívala jejich trapnému humoru a taky jejich hereckému výkonu. Prosím stáhnětě to a to okamžitě. Zajímalo by mě jestli těm lidem zaplatili aby se smáli a nebo je to nahraný smích.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Můj druhý nejmilejší seriál. Jenom mi přijde, že ty pozdější serie už nejsou, tak vtipné jako ty první ale Simpsonovi jsou prostě Simpsonovi. Tlouštík Homer, s šíleným účesem Marge, uličník Bart, remcající vegetariánská, chytrolinská, budhistická Lisa a nikdy nemluvicí ale za to strašně roztomila Maggie, to je moje druhá rodinka. SIMPSONOVI FOREVER!!!

Violetta (2012) (seriál)

No co k tomu dodat. Viděla jsme jeden díl a dost. Herecké výkony nic moc a zápletka trochu směšná. Jeden klad to má a to, že tam jsou občas vtipné scény, průměrný zpěv a docela dobré taneční pohyby. Jinak nic.

Zrcadla 2 (2010)

Docela kvalitní horor. Viděla jsem ho asi dvakrát a vážně jsem se bála. Dokonce se mi líbí více než 1. I když vraždy v 1 byli o dost brutálnější. Tyhle byli promyšlené a vážně jsem netušila kdo vraždí a proč až do konce.

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Výborný seriál. Vážně se mil ibí jak herecké obsazení, tak překvapivé zvraty. Nikdy nevíte kdo bude na straně zla a kdo se ukáže jako dobrý spojenec. Už se nemůžu dočkat až zjistím kdo je A.

Titanic (1997)

Pro mě to skvělý film. Miluji ho a klidně se na něj budu dívat až do konce světa a nikdy mě neomrzí. Poprvé a možná i podruhé jsem plakala ale pak už ne. A i přesto, že jsem to viděla snad milionkrát pořád se mi to líbí.

Hunger Games (2012)

Po neustálých upoutávkách a dobré kritiky od přátel jsem si řekla, že se na to podívám ale stačilo mi několik minut a už jsem to nevydržela. Závěr, komu se to líbí, tak prosím ale já asi nepatřím mezi ty, kteří by se na to dívali pořád dokola. Kdybych se na to musela koukat na celé, tak jednou je ažaž.