6. den (2000)

Zajímavej nápad. Nijaká hudba, neřikam špatná, jen prostě .. nijaká:D Výkony herecký o těch nemůžeme mluvit, ale žeby herci uplně přehrávali to zase taky ne. Napínavý to bylo tak napůl, ale nenudil sem se. A celkově film mě fakt pobavil! Jeden Arnold je dost i pro PREDATORA, ale DVA? Naser dva Arnoldy a končíš :D Vážně sem se pobavil a film nebyl nějak totálně debilní takže 55% .

Pád Berlínské zdi (2009) (TV film)

První část byla skvělá, napínavá bez debilního protahování. Druhá byla o něco slabší, ale taky moc fajn..no byla slabší protože to stavení bylo zajímavější a ty útěky taky. Celkově se mi dokument velice líbil, byl napínavější než půlka Americkejch filmů a spoustu sem se dozvěděl. Prostě super věc:)

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Vyčítat tomuhle filmu to, že je akční a že Lotr není a tak že je to nesmysl, je projev čirý debility! Star Wars je taky v prvních třech epizodách technicky vyspělejší než 4,5 a 6 a proč? Protože doba a technika jde do předu:) K filmu, film mě velice potěšil, byl akční, vtipný a vůbec mi nedal příležitost se nudit. Freeman to zahrál fakt skvěle. Věci co jsou tu narozdíl od knihy navíc tam docela dobře zapadaj a dávaj smysl. Když pomineme pár blbostí tak je film natočenej dobře a nemůžu se dočkat dalšího dílu. Slunce v duši.

Jehovova pomsta (2010) (amatérský film)

Už né tak vtipné dvojče ŽNK, ale o to víc "myšlenky". Opravdu jsem se hodně nasmál:D film bejvá chvilkama nudnej a někdy až nehorázně nechutnej. Na konec bych snad dodal " Teď už mi neutečeš, ty č*ráku."

Život není krásný (2008) (amatérský film)

Tak to seš mi k hovnu! A podobný hlášky s tohole filmu tečou. Kultovní doopravdy kultovní hra a pak film. Řezník nezklamal no. Podle mě trochu drsná sranda, ale sranda to je, tak co . Děj sice obyčejnej, ale co scéna to perla. Kozí chlup :D :D Na tenhle film budu vzpomínat opravdu velice dlouho.

Slavnosti sněženek (1983)

I přes to že mi je 16 tyhle filmy poměrně sleduju. Ale tenhle jsem asi nepochopil . Pár vtipů by tu bylo, myšlena žádná poměrně bledej děj, otravná vidlácká česká povaha a naprosto mě nasral konec. Možná na to ještě nemám věk, ale dokud mě ten film nepřesvědčí o nějakejch silnejch kvalitách tak zustává 3 hvězdičky.

S tebou mě baví svět (1982)

Tohle je neškodný a roztomilý Český filmík. Asi jedna z nejlepších komedií u nás kdy natočená. Na 5 hvězdiček to nemá ani zdaleka, ale ty 4 to by šlo :)

Robin Hood (2010)

Pane Scotte kam se poděl váš génius z Vetřelce. Cit pro napětí a nějakej smysl v ději .. vyvrcholení .. aby se člověk měl an co těšit. Čekal jsem opravdu víc :(

Cesty domů (2010) (seriál) odpad!

Ultimátní odpad. Já nevim co bylo horší ani nevim kde začít. Ok moje naděje začali a drželi se ve mne takovejch dobrej pět minut prvního dílu .. první díl jsme přetrpěl a doplazil se sem abych ohodnotil ODPADEM. Tohle je dámy a pánové konec nadějí, že Češi někdy natočej něco dobrýho.

Daredevil (2003)

Nevim kdo Duncana k tomuhle donutil.. ale je jeden z mála svetlejch bodů filmu. Ben Affleck si za tohle bude rvát vlasy bych řekl. Ale vcelku zabany filmík s pár akčníma scénama, který za to stály a možná pár pocity satisfakce když ti zlí dostanou přes hlavu. Jinak nic moc..