She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - Superlidské právo (2022) (epizoda)

Já se na to pořád zvráceně těším a ano, bylo to už lepší, ale pořád slabé. Hlavně jestli to má být Ally McBeal, viděl jí někdo z tvůrců? Protože byla maximálně drzá, chytrá a nápaditá. Tohle není ani jedno, klouže to jenom po povrchu.  A nejde o to, že by super hrdinka nemohla trpět šovinismem a jinými ženskými problémy, ale je to podané tak debilně, že je to asi nejvtipnější věc z celého dílu, nechtěně. Protože o těch problémech mluví dřív, než se v ději stanou, tak to pak působí, že si ten terč na čelo kreslí sama.

Po čem muži touží 2 (2022)

Včera jsem to viděl, i cca po 20 hodinách poté..... potřebuji obejmout nebo se vožrat jak mužik nebo obojí...

Divoch (2021)

Byl jsem překvapený poměrně nízkým hodnocením na csfd. Za mne je to takřka absolutní pecka. Ale chápu... je to tradiční severský slepenec žánrů, který přes různé i hrůzné pocity zahřeje u srdce. Možná tomu uškodil marketing, který z toho dělal něco vtipnějšího. Ne že bych se nezasmál, ale sílu to má jinde.  Nejvíc jsem nemohl z policistů, ti by zasloužili vlastní seriál. "Ukaž jim mezitím, jak funguje naše policie." vyděšený výraz "Ale šéfe, není moc co ukazovat." 8/10

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022) odpad!

Chtěl jsem to vypnout po prvním záběru na dementní kreaci Kozuba a to ho mám jinak rád. Nakonec jsem vydržel půl hodiny a nenávidím se za to. fuj. 0,0000 / 10

Volavka (2022) (seriál)

Na poslední dva díly jsem se tolik netěšil po těch vlažných reakcích tady a byla to chyba. I konec u mne absolutní pecka. Možná to vyznívá trochu do ztracena, protože tak prostě ten případ dopadnul. Od Hausera jsem tento skvělý výkon čekal, Edgerton velmi mile překvapil, měl jsem ho rád spíše jako zábavného herce ne tak špičkového, Rosomák bude v dobrých rukou. Poslední záběr na Liottu bolel.... 9/10

Třináct životů (2022)

Precizní filmařina, moc jsem si to užil. Určitě by tomu nějaká soška slušela, klidně pro Howarda, i když poslední dobou funguje jako náhodný generátor sraček a pecek. Strašně jsem se bál jestli tam bude Musk a nakonec je dobré toho magora ignorovat. Určitě jeden z nej filmů roku, který se z top10 určitě nedostane., prozatím s Top Gunem a Elvisem. Hlavně je dobrý, že tam nehrál Wahlberg a netočil to Peter Berg, lol. 9/10

Predátor: Kořist (2022)

Doporučuju si na najít tu verzi s komančským jazykem, je to ještě o fous lepší. :) Já z toho byl skoro nadšený i na podruhé. Jsou tam prostě funkční všechny ty věci, kterých jsem se bál. A neříkám, že je to bez chyb, ale co jsem si prolétl diskuzi, tak jsou výtky od lidí, co už se o hateu rozhodli předem.  Strašně příjemná je 96 minutová stopáž. Jsem na nějakých 8/10 a šel bych i více, kdyby to přidalo třeba nějakou kulervoucí scénu a trochu si to pohrálo s artovými závěry.

Elvis (2022)

Jsem velmi nasraný, že uchcaný Bohemian Rhapsody uspělo násobně víc než toto. A budu ještě více nasraný, jestli si Butler nebo Hanks nedojdou pro Oscara. Dokonalý hudební biopic. 10/10

Lovci lvů (1996)

Pamatuju, že svého času tohle dávaly pravidelně české TV v uplně mimo časy, snad nikdy to nemělo prime time, vždycky pomalu v půlnoci.  Každopádně neuvěřitelně charismatické obsazení, Douglas, Kilmer, Wilkinson, Bernard Hill a John Kani.  Celkově tahle dobrodružná stylizace Douglasovi sedne a škoda, že toho v ní natočil tak málo. Honby nestačily. On měl mít nějakého vlastního dobrodružného Jonese. Vlastně akční role obecně, i v Black Rain byl exceletní. Asi moc dobrý herec na akci. :)