Labyrint - Epizoda 6 (2017) (epizoda)

Třeba se v poslední epizodě dovíme, že se bude točit ještě další 12tidílné pokračování, aby se v tom pes vyznal.:-)))

Labyrint - Epizoda 5 (2017) (epizoda)

Po Honajzově vyjádření jde těžko něco rozvíjet. Vyčerpal sebe i mě. :-) Zvlášť bych s ním souhlasil pokud jde o kameru a dodal bych nápadité střihy, resp. přechody (jen aby jich nebylo příliš). A fakt mně tam vadí Vilhelmová, snad za to ani nemůže, prostě se ona sama ani její styl mezipolicajty nehodí. Pro dokreslení doplňuji zážitek ze včerejška, kdy jsem navečer něco kutil u compu a žena na mě volala, že už běží ten Strach (žehlila před obrazovkou). Prostě mě ani nenapadlo, abych se zajímal o pokračování něčeho co absolutně postrádá logiku a na nelogičnostech staví.

Zádušní oběť (2017) (TV film)

Úplně jiná detektivka, než s jakými dnes všichni autoři otravují.

Labyrint - Epizoda 4 (2017) (epizoda)

První serie měla stejnej štych, ale nebyla okoukaná. Tohle už je pokus o modifikování předešlé, ale v podstatě zůstává všechno při staré.Takže teď už spíš nuda, protože nic nového, jen ještě víc nesmyslně zašmodrchané, ale pořád lepší, než kdyby to točil Hřebejk.

Specialisté - Temné touhy (2017) (epizoda)

Dost dlouho mně trvalo, než jsem našel srozumitelný, resp. pochopitelný motiv vraždy. Nicméně při kritickém hodnocení neuškodí zjistit si "původ" seriálu. Takže moje hodnocení je spíše natruc, a poté, co jsem shlédl Štáfkův Vyšehrad, poněkud na něj měním názor. Zaujala mě Kamila Trnková v roli znásilněné puberťačky.

Gangster Ka (2015) odpad!

Tak jsem se dneska dozvěděl, že to Pachl ukrad Nikolaevovi. Je to pravda?

Bohéma (2017) (seriál)

Kde je můj komentář?

Bohéma - Snad to nebude tak hrozné (2017) (epizoda)

"Zatjal je to akosi zmetené." Víc jsem se soustředil na to, kdo koho představuje a poněkud matou některé přezdívky (nebo snad skutečná jména)(?). Kdo má být třeba Lily, hraje ta "začínající" herečka Natašu Golovou nebo koho? Ten přechod do roku 68 je úlitba čemu? Zatím je nesmysl hodnotit, nicméně po první části mně to připadá spíš jakobyby si scénáristka nebo štáb chtěli trochu umělecky zablbnout, případně si něco s některými postavavami chtěli "vyřídit" přes propast času. Huvidíme.