Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Je to více pohádkové než původní Pán prstenů, ale člověk už tak trochu ví co čekat... Jackson předvádí to nejlepší co může a výsledek je užasný. Thorin Pavéza je mým adaptem na nejcharismatičtějšího trpaslíka v dějinách! 90%

Umělec (2011)

Neuvěřitelný film! Dávám 100% a pocity si nechám pro sebe - někdy jé méně slov opravdu více.

Mechanik (2004)

Padesátikilový Batman zešílel z nedostatku spánku a hlubokého pocitu viny za nehodu, kterou způsobil. Film, který staví na ponuré atmosféře, výborném scénáři a fantastickém Baleovi, který nelidsky zhubl, aby ztvárnil tak trochu bizarní postavu Trevora Reznika. Rozhodně doporučuju. 85%

Temný rytíř povstal (2012)

Joker byl chaos, Bane je zlo v nejsirovější podobě. Film je přesně takový jaký měl být, vše do sebe neuvěřitelně zapadá a není v něm ani o minutku na víc, či méně. Nolan je mistr svého oboru!

Prometheus (2012)

Zklamání... uvidíme co na to Directors Cut nebo pokračovaní (ikdyž s ním si nejsem vůbec jist)?

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

15 minut, víc jsem nevydržel.

Když kámen promluví (2010)

Jarda je "švihlej", ale děkujme za něj a i za jiné, kteří mají tu mediální "cestu" k tomu, aby promlouvali k širším masám. Díky takovému člověku si člověk opravdu připadá, že nic není tak jak se na první pohled zdá.

Na počátku bylo světlo (2010)

Dříve si lidé mysleli, že je Země placatá a že na jejim konci je propast přímo do pekel. Dříve si lidé mysleli, že Země je středobodem všeho. Dříve si lidé mysleli, že nelze vylézt na Mount Everest bez kyslíku. Dříve... dnes si lidé myslí, že nelze žít bez jídla... sám na sobě často pozoruji, že nepotřebuju příjmat fyzickou potravu, že mě bohatě stačí energie příjmaná z přírody. Je to velmi zajímavé a člověk by neměl být pouze fyzický stroj bez myšlení, který pouze příjmá materiálno a nevnímá jiné podněty, než ty, které mu servíruje televize, média a reklama.