Příběhy železné opony (2005) (pořad) odpad!

Trapné a ubohé pohádky, které uvádí jedno politováníhodné stvoření, co tu trapně exhibuje, aby mělo na fet!

Škola základ života (1938)

Oproti CDHŠD je to tady takové drsnější až syrové, studenti sou tady spíše za mukly a profesoři, až na pár vyjímek, za bachaře!

Cesta do hlubin študákovy duše (1939)

Mám tenhle film mnohem radši než Školu základ života! Tady sou všichni profesoři takoví lidštější a v celém filmu je i více humoru! Jen škoda, že Kulík, ačkoliv fotbalista, tu za celou dobu nekopne do míče! :-)

Hodinový manžel (2014)

Po deseti minutách sem znechuceně přepnul, když se tam objevila ta hnusná Babčáková a ozvala se čobolština! On je fakt nějaký zákon, že Čoboláci musí otravovat teď v každým našem filmu nebo seriálu? Druhý den sem se k tomu vrátil a musím uznat, že se na to dívat dá! Jen škoda, že při natáčení ta Babčáková neskočila ze severní strany Chopoku!

Probudím se včera (2012)

Docela příjemné překvapení a i ten Mádl tu vypadal uvěřitelně!

Bažanti jdou do boje (1974)

Shlédnuto dnes po cca 15 letech! Takový záchvat smíchu, po scéně na kolotoči, sem neměl už dlouho! Hlavně po tom, co se na scéně objevil seržant v autíčku z autodráhy!

Westernstory (2011)

K Boskovicím a k tamějšímu westernovému městěku mám jistý drobný vztah, takže to hodnotím i malinko nostalgicky! Film jako takový stojí za podívání, ale reprízu bych asi moc nevyhledával!

Žoldáci: Válka v Afghánistánu (2006) (seriál)

Sice katastrofální zvuk, ale mě se to i tak moc líbilo! Ti ruští kluci byli nesmrtelní! Oba postřelili, z toho jeden navíc vypadl z helikoptéry a nic jim nebylo! Však je taky vycvičil velitel, který dokáže na úctyhodnou vzdálenost sestřelit zlosyna závažím od činky! Děj srozumitelný a kdo má rád podobné filmy, ten si přijde na své!

Policajt v Africe (1978)

Za Milionovým broukem to pokulhává, ale pořád jde o dobrý film, byť měřený dnešní optikou, moc by asi neobstál! Nostalgie tu pořád převažuje! Mám moc rád tu jednu ze závěrečných scén, kdy Rizzo a Bodo si promlouvají "jako dva chlapi"! Rudolf Hrušínský byl asi nejlepší volba pro dabing Buda Spencera ze všech možností!