• Pohádka

RRRrrrr !!! (2004)

Za vše jen upozornění: Pozor na šavlozubé housenky!

Luxo junior (1986)

Doporučuji všem kdo nevěří že mezi lampičkami jsou rodinné vztahy, že lampička může být skleslá a že lampička může hopsat na míčku.

30 dní dlouhá noc (2007)

Béčkový film v provedení A+, tak by se dal popsat tento soubor krvavých fontán, rozšrotovaných hlav, rozsápaných dětí a nelidského vřeštění. Tenhle film se vymyká z klišé "upíra zakusovače" ale ukazuje méně známou formu "upíra lovce". Skupina upírů se doopravdy chová spíše jako organizovaná smečka krvelačných bestií na lovu. Ale jejich oběti se nedají jen tak lehce. --- 70%

Pokrm Bohů (1976)

Film podle novely H.G.Wellse o tom že pokud chcete zbohatnout na zneužití přírody může se vám to nevyplatit. Film jsem viděl asi před 10 lety (v českém dabingu!) a moc bych ho chtěl vidět znova.

Šeptej (1996)

Myslím že zatím zůstanu u toho nádherného soundtracku a film nechám zatím odležet.

Once (2007)

Jednou větou: Pohádka bez princů, princezen. --- --- --- A co teda ti dva jsou? No dobře Pohádka o novodobých princích a princeznách. --- 97%

Pusinky (2007)

Třu holky co se neumí postarat ani samy o sebe. A to chcou jet do Holandska.

Barevný závoj (2006)

Tak v tomto filmu je vidět v praxi to co se slibuje před oltářem. Že budou spolu dobém i zlém, v životě i smrti, v bohatství i chudobě. Psyhologické drama o proměně vztahu v manželství z rozumu do vztahu v manželství v lásce. (tento snímek je remake stejnojmeného filmu z roku 1934 s Gretou Garbo v hlavní roli)

Medvídek (2007)

Myslel jsem že Pupendo je úlet, Horem pádem se nepovedlo, Kráska v nesnázích mne nahlodala a Medvídek ve mne utvrdil přesvědšení, že s Hřebejkem to jde z kopce. jestli to tak bude pokračovat, tak se dočkáme Hřebejkovského péčka nebo Hřebejkovské telenovely. ------------------------------------- Ale k filmu, pokud chcete vidět tupou a neschopnou dvojici nešťastných tak Geislerová a Vilhelmová je ztvárnily hodně věrohodně. Pokud chcete vidět Trojana s parohama, tak tady je má teda výstavní. pokud chcete vyhodit zbytečně peníze za lístek, tak ten film je to právé pro vás. --- 45%

Černá kniha (2006)

Po slední dobou se začínají filmy o odboji nějak podezdřele rojit (což je pro mne jako jejich milovníka potěšující). Tenhle film s nadějnou Carice van Houten se však jednoznačně řadí ke špičce toho co bylo v poslední době v tomto žánru natočeno. --- 85%