Frajeři ve Vegas (2013)

Čtveřice starých pánů se jde bavit do Vegas na rozlučku se svobodou a proč ne? Jde o film, ve které si nejdříve všimnete známých herců, kteří se zhostili hlavních rolí. Komedie je výborně natočená a jelikož nejsou představitelé nejmladší, není nijak ztřeštěná a bláznivá, je decentní, kvalitně natočená a vtipná a tak by to mělo vypadat. Víc podobných filmů! Hodnocení: 80/100.

The Starving Games (2013)

Je to děsná kravina, ale některé vtipy jsou povedené takže se i zasmějete. Určitě to šlo udělat lépe jako například ve Scary Movie, ale není to zas takový průser. Nechápu místní tak nízké hodnocení. Pokud se nudíte a chcete znovu vidět hunger games trochu jinak a pobavit se pusťte si tento film. Přejmenování hlavní hrdinky je taky trefné a vtipné zároveň (slovní hříčka v angličtině). SPOILER Nejlepší je závěr v podobě Postradatelných a Avengers. Hodnocení 55/100.

Zataženo, občas trakaře 2 (2013)

Dvojka je rozhodně slabší než předchůdce, ale i tak je film originální, snad ještě více než první. Koho by taky napadlo udělat z jídla celý funkční ekosystém? Jako námět do filmu originální, ale doufám, že se toho nedočkám, protože bych nerad, aby mi jídlo uteklo z talíře nebo ještě hůř, aby snědlo mě. Samotný film, kromě už zmíněných jídlozvířat ničím nepřekvapí. Postavy jsou známe z jedničky, jen záporák přibyl a příběh je klasický pro tento žánr. Hodnocení 55/100.

Den poté (2004)

Tento film jsem si zapamatoval jen díky jedné legendární scéně, kterou je zamrznutí helikoptéry za letu. No povězte sami kde jinde tohle uvidíte?! Hodnocení: 50/100.

Tropická bouře (2008)

Při sledování filmu jsem si vzpomněl na Žhavé výstřely. Sice je o něco slabší proto za 4*, ale dnes už se takové výborné komedie objevují zřídka, takže podle mě nejlepší komedie za posledních pár let. Od takové sestavy herců jsem ani nic jiného neočekával. Pomyslná třešnička byla reklama a trailery na začátku. Hodnocení: 85/100.

Troopers (2011) (seriál)

Naprosto geniální seriál zasazený do „Hvězdy smrti“, ve které není o legraci nouze hlavně díky slabomyslným trooperům. Jak je už u College Humoru zvykem jednotlivé díly jsou ve formě poměrně krátkých skečů, které jsou ale mnohdy vtipnější než nějaký 20ti minutový sitcom. Nejlepší díly jsou s Dreadlordem. Hodnocení: 80/100.

Begin Japanology (2007) (seriál)

Super dokument o různých tématech týkajících se Japonska a jejich kultury. Jednotlivé epizody na sebe nenavazují, jelikož je každý díl na jiné téma. Myslím si, že téměř každý si najde téma, které ho zaujme. Pro milovníky japonské kultury povinnost! Hodnocení: 90/100.

Mortal Kombat: Legacy (2011) (seriál)

Z tohohle webseriálu mám rozporuplné pocity. První řada naprosto perfektní představení a původ základních postav, které se měli v druhé sérii zhostit turnaje na život a na smrt jak už je v turnajích tohoto stylu zvykem. A tady se dostáváme ke kamenu úrazu čili druhé řadě. Očekával jsem turnaj ve stylu 1. filmu MK když chápu že webseriál mám menší rozpočet, ale první řada měla super efekty a podobně, ale ono nic! První díl jen nějaké hospodské bitka, druhý a třetí díl taky žádný turnaj, jen "pohádka" o meči. Ve čtvrtém díle už svitla naděje, protože bylo psáno v popisu, že turnaj začíná tak jsem si to s radostí pustil a až po skončení dílů jsem si uvědomil, že ta potyčka na palouku měla být první zápas turnaje. Poté sice už bitky byly, ale vždy jen krátké, osekané, nedodělané a hlavně byl seriál vyplněn nesmyslnou vatou, která ještě více zpomalovala tempo už tak pomalého seriálu. V každém díle bylo také co jsme viděli v minulých dílech a co uvidíme příště, takže z už tak krátké stopáže moc času na samotný děj nezbývá. Údajně se chystá 3. řada, ale tu už radši vynechám. Škoda promarněného potenciálu. Hodnocení: 1.řada: 80/100, 2.řada: 10/100 Celkem 45/100.