Kick-Ass 2 (2013)

Oproti jednotke trochu slabšie ale stále hustý nárez. Plus ten ríhaco-srací prístroj nemal chybu. A Mindy je na kočka

Světová válka Z (2013)

Klobúk dolu Marc Forster je naozaj zručný režisér a film bol dosť v pohode dokonca i keď sa zvoľnilo tempo. U mňa 5* ako bič. A Brad Pitt sa my do tejto role hodil ako uliaty.

Po zániku Země (2013)

Efektami v pohode ale často to nudí. Našťastie to Will Smith dokáže udržať. A tá ursa to je fakt slušný emzák.

Icarus (2010)

U mňa spokojnosť.

Poslední skaut (1991)

Hoši přezdívají naši dceru kvúli rovnátkam železná tlama hajzlíci.- Neboj až ji bude 14 tak ji budou šukat._No poviem vám film z lepšou akciou a hláškami je iba smrtonosná pasca ale fakt iba o malinký kus.

Až do smrti (2007)

Zaslúžilo by si to dve * ale Jeanovi nikdy. 23.6. 2019 Ty kokso ja som musel byť spitý alebo čo keď som tomu dal ledva 3. Šak tak skvelú krimi som dlho nevidel. Síce van damme tu nebojuje ale zato prestrelky sú dobré a krvavé a má to prekvapivý ale dobrý koniec.

Probuzená smrt (2004)

Odpoveď na text distribútora: Rozkope im rite.

Poslání (2001)

Akonáhle to opustilo križiacke časy začalo sa to srať ale Jeanovi sa menej ako 3* dať neodvážim.

Peklo (2003)

Jean my ukázal, že sa hodí aj do drámy a aj to, že v tomto filme si nechá natrhnúť prdel.

Teror ve vlaku (2002)

Mňa kľudne ukameňujte ale mne sa to páčilo. SPOILER: Najmä preto, že vírus ukradli zo Slovenska.