Všichni jsou v pohodě (2009)

Příběh Roberta de Niro začíná pozvolna, až máte pocit, že mu moc naděje nedáváte. Možná se začátku kontrolujete, jak daleko jste, a kdy film skončí. Ale po této části začíná skutečný život, kdy si uvědomujeme i my diváci, kolik naději do nás rodiče vkládají a že občas to není tak jednoduché sehnat práci snů, splnit si životní sny. Příběh plný emocí a otce, který miluje své děti nadevše.

Pojedeme k moři (2014)

1* ze soucitu k českému filmu a za jednu scénu, která film, dle mého názoru, na bodu mrazu trochu vylepšila. Bohužel jsem byla plná očekávání a na premiéru v TV se těšila už od pátku. Povídání si chlapců bez děje..

Klub sráčů (2000)

Nechutné, nudné, žádná pointa, žádné vtipy.. ale viděla jsem horší, tak ať hodnotím spravedlivě...Ze soucitu dávám 1*

Zakázané uvolnění (2014)

Nuda a zase nuda. Žádný český humor, žádná zajímavá zápletka. Aneb jak se dále nudit už v tak dost nudném večeru ;)

Chvíle setkání (2013)

Obdobné jako film před soumrakem, ale s trochu nudnějším dějem. Celou dobu čekáte, na závěr a pak jste vlastně rádi, že film skončil, ale na druhou stranu si řeknete, že to nebyl promarněný čas. Co se týče hodnocení, dávám 2*, moc mě to neoslovilo, ale jelikož je to příběh ze života, a není zde kolej Beta a podobné ohrané scény, film bych doporučila.

Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň (2011)

A znovu a znovu to stejné téma, jak už tady bylo zmíněno. Ale musím uznat, že to nebylo vyloženě plýtvání časem.. Dávám 1*, protože pokud jste už hodně filmů viděli a nechce se Vám přebírat, nevyberete úplně nejhůř.

Den naruby (2009)

Film je velmi kritizován z pohledu dospělých diváků. Podle mě je film spíš pro děti do 10 let. Pro dospělé nic extra, ale nejhorší film to teda není.

Kluci na povel (2014) (TV film)

Disney, co bychom chtěli. Animáky mají skvělé, teenagerovské filmy pěkná bída. Za happyend dávám 1*

V očekávání (2013)

Taková náplast na večer "alone". Ani nedojme, ani nerozesměje. Jen zaplní Váš čas. Nijak nezklame, nijak nenadchne.

Prokletí domu slunečnic 2 (2009)

Tak po tomto filmu si každý z nás jako útržek nechá v paměti prsatou blondýnu, která provokuje hlavního hrdinu. První díl se mi celkem líbil a hodnotila jsem 3*, ale tady dávám ze soucitu 1*, protože jsou i horší filmy.