Plán útěku (2013)

Film, který si diváky udrží od začátku do konce. Hvězdné obsazení je prostě fascinující

Bez návodu (2013)

Během prvních dvaceti minut jsem film málem odsoudila. Ale nic se nemá vzdávat a tak jsem tomuto filmu přece jenom dala šanci. Musím uznat, že od té doby jsem hltala každé slovo. Život je krásný a tenhle vztah otce a dcery mě dostal do kolen. Doporučuji všem, kteří mají rádi celkem reálné filmy. U mě 5*

Hvězdy nám nepřály (2014)

126 minut nenucených emocí. Většinou se všichni zaobíráme stupidními věcmi. Lidé jsou na tom hůř a přesto dokážou žít ,,pozitivně" tento film nám to perfektně ukázal.

TACHO (2010)

Slovenské hlášky zde nemají chybu. Myslím si, že film je zbytečně kritizován. Viděla jsem ho již 3x a věřím, že se ještě někdy podívám.

Lichtmond (2010)

Krásná dechberoucí tvorba. První animovaný příběh, který nemusí mít hlavního hrdinu a soka a přesto vás zaujme.

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Jeden z mála filmů, u kterého se dá i druhý díl shlédnout do konce. Některé záběry byly opravdu nechutné, ale opět dobře ztvárněné. Připomíná mi to toho nemocného Řezníka a jeho nejděsnější song století - Holka v mým sklepě. Asi se měl kde inspirovat :/ Každopádně film, který má cenu!

Plivu na váš hrob (2010)

Děj mi připomínal drastické laciné porno. Ale za ztvárnění a za odplatu dávám 4*

Receptář prima nápadů (2001) (pořad)

Přemek Podlaha zde působí sympaticky. Myslím si, že pořad je spíše pro naše prarodiče než pro naši generaci, ale občas se na něj podívám. Dávám 3*** za prezentaci Čech a Moravy aspoň někde v pozitivním světle.

Květ pouště (2009)

Svět není malý. Někteří lidé vyrůstají v odlišných zemích a odlišném náboženství. Film jsem hltala minutu po minutě a nastaly i chvíle kdy jsem soucítila s hlavní hrdinkou. Opravdu výborný film.

Fantom opery (2004)

Krásná a čistá Emmy, hudba, famózní role Gerarda Butlera a opera. Co víc si přát. Zkrátka a dobře muzikál, který vám vezme dech!