Mládí (2015)

Keby sa dalo dať šesť hviezdičiek, chcel by som dať sedem_ 100%

Provázky (2013)

Je to sentimentálne a útočí to na city prostredníctvom toho najkrehkejšieho a najzraniteľnejšieho - a to detí. No každopádne autori dosiahli presne to, čo chceli_80%

Vášeň (2012)

Výborný herci, skvelé výkony, zaujímavé prostredie, pútavý námet. Tak kde bola chyba? Najmä spracovanie a hudba film neskutočne dávajú dole_20%

Labyrint (2015) (seriál)

Skvelá detektívka. Od prvého dielu zaujme a nepustí. Až na pár nedotiahnutých drobností na scéne a poslabších hereckých výkonov niektorých z vedľajších postáv_námet, spracovanie_80%

O tom si nech zdát, José (2015)

Napriek nízkemu hodnoteniu ide o veľmi príjemnú komédiu. Film je rovnako ako Josého život neusporiadaný, chýba mu jasné smerovanie a možno že aj naplnenie. No ale veď ako lepšie vystihnúť kríza v duši hlavnej postavy? _ humor, nadhľad_75%

Panství Downton (2010) (seriál)

Mám slabosť pre britské seriály (najmä mini série), ale po vzhliadnutí pilotného dielu ma tento nechal chladným_prostredie, pekne rozohraná partia intríg a vzťahov_50%

Wilsonov (2015)

Hovorili, že to bude ako, Adéla ještě nevečeřela. Že vraj ako Tajemství hradu v Karpatech... hovorili. Sklamanie najväčšie ma v kine čakalo. Škoda hovodiť_pár šplechov tam ale bolo_5%

Cyberbully (2015) (TV film)

Jedna herečka, jedna miestnosť a veľa emócii. Keby to malo o 20 min menej, dal by som 5 hviezd_výborný námet, jednoduché spracovanie_75%

Bojovník (2015)

Taká príjemná šablóna s výborným herecký obsadením_80%

Humans (2015) (seriál)

Pilot bol zaujímavý,originálny a miestami aj napínavý ale ostatných 294 minút je jedno sklamanie za druhým. Po piatej epizóde sa mi téma zdala vyčerpaná a do toho klišé pubertálnych seriálov konca deväťdesiatych rokov_námet, výborné herecké výkony_30%