Avatar (2009)

S takým rozpočtom je každý režisér frajer, práve preto som bol z toho taký sklamaný. Zvlášť keď si človek vlastne uvedomí že natom nieje nič originalné. Len zmodernizovaný a prerobený príbeh boji indiánov v amerike po príchode usadlíkov. Ripoff Pocahontas. Ktomu som to videl v otrasnom neznesiteľnom slovenskom dabingu. Keby mi tá pychna s ktorou som tam bol vtedy nedala tak tomu šupnem hneď odpad!

Nelítostný Parker (2013)

Dobré akčné B-čko. Prakticky non-stop akcia tak si to predstavujem! Nie tie sračky čo točia poslednú dobu. Dal by som aj štyri * ale to jednoducho nejde, Jason je skrátka nesmrtelný, či už po nom strielajú, vyskakuje z okna alebo donho bodajú nožom, miestami mi to až vadilo. Ktomu tá p**** čo neustále len stresuje a hysteričí. Čo už, nakoniec dostala prachy a ani si to nemusela odšukať! To sa málokomu podarí...

Transcendence (2014)

Tak som sa rozhodol toto veledielo pozrieť a ešte teraz premýšlam kto tam vlastne bol záporák. Či snáď ľudia, ktorý sa bránia pred vyhynutím ako kedysi neandrtálci pred homo sapiens alebo zdigitalizovaný a všemocný Janek Deppka. Celý film sa niesol v tomto zvláštnom duchu. Škoda len že natom nieje absolútne nič originálne, všetko už tu predtým bolo. Len som stále čakal kedy sa objavý Arnold z budúcnosti. Fajný film no druhýraz ho asi pozerať nebudem.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Naväčia doslovne nútená hovadina z celej série. Už v polovici som sa nevedel dočkať kedy to skončí. Zápletka žiadna, dej nudný stále dokola o tom istom. Nato koľko a ešte ktomu akých hercov tam bolo strašne slabé. Jediný čo si to tam nešiel len tak odstáť pred kameru bol Gibson ešte aj tie dve hviezdičky sú asi priveľa...

Video Games: The Movie (2014)

výborne spravený dokument, krásne zachytáva o čo vlastne ide v PC hrách. Len nechápem prečo tam boli herci zo SCRUBS. a P.S. uodevr : neviem ako to umlčí názor že môj súsed je kretén pretože pri CS už rozlámal a podľa jeho slov aj rozkúsal 3 klávesnice. Videohry skrátka nič zlého nepodnecujú (ak si normálny)

Godzilla (2014)

Keď idem do kina na film s názvom Godzilla tak čakám že sa budem pozerať na Godzillu a nie na nudný príbeh o vzťahoch , človek ničí prírodu, vláda niečo zakrýva bla bla bla bla... Sračky ktoré nikoho nezaujímajú. Samotná Godzilla je z takmer dvojhodinového filmu asi len v 20 min stopáže (veeeeľké sklamanie) a zo sľúbených monstier bojuje iba s jedným (plus s jeho pychnou) ktomu ešte s tým najmenej známym. Aby toho nebolo málo tak jeden dobrý herec z celého filmu to kúpi hneď na začiatku a zbytok filmu je divák nútený pozerať sa na ten debilný výraz ešte debilnejšieho a nastrielaného "nakopnite ho do riti". Ak chcete vidieť dobrý film s Godzillou pozrite si niektorý z japonských. Amíci to jednoducho nevedia ani keď majú niekoľko násobný rozpočet. To už Pacific Rim bol zábavnejší

Need for Speed (2014)

Strašná ko**tina. Pozeral som to len kvôli tomu že som ako malý hrával NFS. Hlavný herec nesympatický, zápletka neuveriteľná. Skrátka strašná pi****na

Sabotáž (2014)

Teda Arnold je môj hrdina ale toto bol najhlúpejší a najnudnejší film jeho kariéry. Jediné pozitívum bol ten koniec

Plivu na váš hrob (2010)

Dobrý B-čkový film. Najskôr triler sledovanie čo sa stane nevinnej slečne na americkom zaostalom venkove (to isté čo by urobili cigáni aj tu doma) a potom presne to čo by som porobil hajzlom, ktorý by mi siahli na frajerku 75%