Falešní poldové (2014)

Vyložene nudná komédia, poskladaná asi zo všetkého čo sa už 100x natočilo. Som jediný komu postava Jake M. Johnsona doslova vadila? Nieje tam nič originálne, zaujímavé a bohužiaľ ani vtipné - čo je pre komédiu troška problém. Veľké sklamanie pretože som sa na tento film tešil a nakoniec som sa musel prinútiť dopozerať ho. Ďalší film zo série Trailer lepší ako film... 45%

November Man (2014)

Pierce Brosnan sa vráca po jeden posledný výplatový šek aby ukázal Jeremymu Rennerovy ako má vyzerať správny špionážny film! Je to tak trocha mix Bourna, 007 a ku koncu 48 hodín. Zato je to dobre strávená hodinka a pol. 80%

2016: Obama's America (2012)

Prvý filmovo dokumentárny počin D'Souzu je daleko lepší ako ten druhý. Do polovice, kedy prináša fakta o Obamovy je to pozerateľné a poučné o veľa veciach čo som nevedel. Bohužiaľ prenho je teraz rok 2014 a všetci vieme že niečo na tých jeho "predpovediach" o antikoloinalných ambiciach Obamu nesedí. Napr. Lýbia, Egypt, Sýria a najnovšie aj Ukraina atď. Naozaj ma nasral až začal mleť vyjadrenia o tom že neni dobre aby sa zmenšoval počet jadrových zbraní a že je zle pre celý svet keď ta hnusná kopa sraček, ktorá si o sebe tvrdí Greatest nation on Earth stráca svoj vlyv. Melie koko*iny o sne jeho otca, pritom je každému jasné že za ním stoja finančné skupiny... Aj tak to nieje nič iné ako republikanmi sponzorovaná antikampaň

America (2014) odpad!

Nechutne hnusný politicko - propagačný dokument republikánskej strany USA ukazujúci Američanov ako charitatívno-fylantropických učiteľov, doktorov a pomocníkov celého sveta. Dokument je tak hypokratický že sa snaží zpochybniť také veci ako otroctvo, vyvraždovanie a okrádanie Indiánov, imperialistické snahy USA o moc a suroviny po celom svete. Práve naopak, diváka chce presvedčiť že Amerika je hrdina, ktorý to všetko robí len pre dobro ostatných a bez akýchkoľvek iných úmyslov. Ak takéto sračky púštajú američanom v školách a televízoroch absolútne sa nečudujem že to je len banda primitívnych hamburgrožrútov s IQ na úrovni Európského človeka s mentálnym postihnutím a názorom že zbytok sveta sú teroristi.... Najhumusnejšiá sračka čo som videl!!!

Ledová archa (2013)

Veľká októbrová revolúcia prezlečená do Sci-fi kabátu - Asi takto sa to dá zhrnúť. Žiadne prehnané efekty, žiadna prehnaná zápletka a dej. Zato film plný zaujímavých podobenstiev z reálného života. 65%

Hercules (2014)

Nikdy som si nemyslel že to poviem ale toto bolo vážne horšie ako Lutz-ové spracovanie. Žiadny dej, žiaden scenár, nahoubi kamera, zlá réžia by sa všetko dalo odpustiť. Ale tak toto s Herculom nemá nič spoločné.

Dům kouzel (2013)

Nudná, zle produkovaná, zrežírovaná a blbo animovaná rozprávka o kúzelnom svete senilného starého muža a pouličnom kocúrovy. Čakal som niečo, načo sa môžu pozerať aj dospely ako Puss in boots, Shrek alebo Hoodwinked no dočkal som sa len absolútnej hovadiny vhodnej tak akorát pre malé deti...

Hulk and the Agents of S.M.A.S.H. (2013) (seriál)

Po prvej sérii som dosť sklamaný. Očával som niečo sko Avengers Assemble - na čo sa dá pozerať aj keď máte viac ako 10 rokov. Animácia dobrá, námet dobrý ale bohužial spracovanie je jednoducho robené pre malé deti, škoda!

Alfa a Omega (2010)

Bežte všetci to piče čo hodnotíte filmy podľa toho kto ich natočil a kto tam hraje. Mám rád filmy čo pobavia a dajú sa pozerať. Perfektná rozprávka

See No Evil 2 (2014)

Po videní 1-čky som nič moc nečakal a tento film to aj do bodky splnil. Že zamestnanci márnice mali zamknuté mobile pochopím ale že nikto z ostatných žiaden u seba nemal... Všetci herci nesympatický, v prvom dieli boli aspoň pekné pychny a tá scéna na začiatku, tak nešukajú snáď ani králici. Nudná hovadina, ktorá vystraší možno tak nejakých puberťákov. Pre ostatných normalných ľudí to je len škoda 1,5 hodiny...