Heavy Metal (1981)

Perverzný počin vyšinutých ľudí s rôznymi psychologickými problémami a pravdepodobne pod vplyvom veľkého množstva halucinogenných látok, ktoré si môže užiť jedine človek rovnak vyfetovaný ako tý čo ho točili.... 50%

Vesmírná loď Ascension (2014) (seriál)

Po prvej časti: Vcelku nuda, už po pár minútach som sa prichytil ako druhý raz kontrolujem počasie na zajtra... Čakal som nejaké dobré vesmírne sci-fi s peknými zábermi ale dočkal som sa len obyčajnej vesmírnej kriminálky.... Ohodnotím po pár dieloch ale zatial nič moc.

Day of the Mummy (2014) odpad!

Jeden z filmov kedy naozaj nechápem začo sú herci platený. Prečo, prečo takéto shity vôbec točia :-( Horšie ako hociaký študentský film, by som chcel vedieť koľko Gloverovy dali aby sa na tento otras upísal.

Pod zemí (2014)

Tento trápny mišung Pottera, Indiana Jonesa, Blair witchu, románov Dana Browna a bohvie čoho všetkého ešte mi teda absolútne nesadol a nudil som sa celú dobu. Naviac zbožnujem filmy, v ktorých silná hlavná hrdinka neúnavne prenasleduje svoj cieľ a chybu si uvedomí až potom čo jej vinou poumiera 3/4 postav. Koniec koncov celá výprava bola vlastne totalne zbytočná. Toľko povedané 20%

The Guest (2014)

Jeden z mála ozaj výborných B-filmov, nad ktorým netreba príliš premýšľať ale stačí si ho len užiť. Ozaj výnimočné to je v tom že človek dokaže sympatizovať so záporákom 80%

Jen Bůh odpouští (2013)

Bože to bola ale strašne hlbokomyselná šikmooká sračka... 10%

Slídil (2014)

Podarený film o chladnokrvnom a bezcitnom svete žurnalizmu, v ktorom sú niektorý hladný "novinári" ochotný zapredať aj svoju mamu. Postava Lou-a, samovzdelaného ambiciózneho mladíka odhodlaného ísť cez mrtvole s jediným cieľom zbohatnúť a splniť si americký sen bola dokonale zahraná v podaní sympatáka Jaka Gyllenhalla. Aj keď troška zbytočne natiahnutý dej tak 90%

Závod s časem (2013)

Nevedieť lepšie tak verím že selena má 12 rokov. Jedna hviezda za Mustang inak odpad! 5%

Feed the Gods (2014)

Nudné, nezáživné, otrepané a predvídateľné. 40%