Lesní duch (1981)

Pravá hororová klasika, síce dnes už nevydesí ale aj tak super filmový zážitok. 80%

Sinister (2012)

Film sa nesie v zaujímavej atmosfére, Hawke tiež celkom sympaták. Len mi to tak pripadalo že celý film sa snažil stupnovať atmosféru a koniec pritom nemastný neslaný, taký oničom. V každom prípade sa našlo zopár momentov, ktoré navodili husiu kožu. Druhý raz to pozerať asi nebudem. 60%

The Cabining (2014)

Dvojica scenáristov má kreatívne problémy tak sa vyberie do odlahlej chaty v lesoch kde z neznámich dôvodov začnú jeden po druhom zomierať ostatný hostia. Jedno clišé za druhým spojene s otrasnou kamerou a ešte horšími hereckými výkonmi. 40%

Foxed! (2013)

Jednoznačne zaujímavé, dokonca aj husia koža mi naskočila. Malo by to byť klasifikované aj ako horor. 95%

96 hodin: Zúčtování (2014)

Pozabíjal kopec ľudí, zničil polku mesta, zmlátil bandu fízlu, Ale to len tak na rozohriatie! Spôsobil milionové škody na majetku, priamo ohrozil stovky civilistov a nakoniec zlikvidoval ešte aj ruskú mafiu, a oni mu zato podali ruku a pekne poďakovali lebo on len veľmi oddane chránil svoju dcéru. To je výkon!!! Ak ale nepočítam taký malý detail že vlastne Mills toho za jeden film nadrobil viac ako teroristi za celú historiu USA tak akcia to bola slušná ale aby stary dedula prežil všetky prekážky prakticky bez škrabanca... od reality to malo asi tak ďaleko ako ja od Marsu. 55%

Zmizelá (2014)

Aj keď viem že ma za toto odsúdia. Viem že ženy sú ďaleko horšie, hnusnejšie a zákernejšie ako akýkoľvek muž. Bodka.

Dobrý voják Švejk (1956)

Geniálne satiristické vyobrazenie začiatku 20 storočia a ktomu Švejk, superarbitrovaný pro blbost, neschopný brať čokoľvek vážne zato schopný priviesť každého do blázninca spojené s perfektnými hereckými výkonmi, hlavne Hrušinského a Kopeckého, ktoré sú podľa mňa hodné oscara, vytvárajú absolútne kultovú filmovú klasiku, ktorú napriek veku možno vydieť aj milión krát aj tak sa natom vždy zasmiať. 100%

Zombeavers (2014)

Väčšiu kok*tinu som ešte nevidel :-D 70%

Litva, do toho! (2014)

Ako si angličani predstavujú výchdnú európu alebo 100 minút nudy,,, 50%

Interview (2014)

Priemerne spravená komédia od priemerných tvorcov na aktualné, kontroverzné no perfektne zvolené téma... 60%