V moci ďábla (2005)

Par krát mi husia koža naskočila ale inak celkom nuda. Okrem toho Jennifer Stolárovej 19 neverím ani blbou náhodou. 70%

Zjevení (2012)

Je to taká neotasaná, hrubá filmárská práca. Obsadenie mohlo byť aj lepšie. Snímka by nemusela neustále pútať len polonahou Ashley (niežeby zato nestála ale všetkého veľa škodí) Hlavný hrdina tiež nemusí vyzarť rovno ako z Disney chanelu, a dej je trocha uponáhlaný. Aj tak to nebolo zase to najhoršie! 65%

Mafstory (2006) (seriál)

Toto bol pre mňa osobne jediný podarený slovenský sitcom, na ktorý sa dalo pozerať a dokonca z chuti zasmiať! Všetky hlavné postavy okrem účtovníka boli sympatické ale hlavne scénky, dialógy a vtipy boli premyslené a dobre zahrané. Miesto toho aby na tomto stavali, tvorcovia sa v nových seriáloch vybrali cestou laciného a stereotypného klišé humoru pre imbeciov typu Farma, Mama ožeň ma a ďaľšie nechutne zvrátené sračky. Ale čo už, sledovanosť to má a to svedčí o smutnej realite inteligencie divákov...

Horná Dolná (2015) (seriál) odpad!

Videl som z toho asi 15 minút a to mi úplne stačilo. Nezachráni to ani Sklár ani Polnišová. Veľmi ma mrzí že slovenská aj česká produkcia sa sústredí na tieto trápne pokuse skopírovať produkciu amerických TV staníc pretože to jednoducho nevedia! Chápem že cielová skupina sú ľudia s IQ pod 90 bodov a tí im to aj žerú ale na mňa je to jednoducho priveľa. Každý nový seriál je horší a horši... Zaslúžený odpad!

Městečko Záhad (2012) (seriál)

Podarený animák, pre ktorý nemusí divák zrovna malé decko. Postavy sú sympatické, v každom dieli sa nájde veľa vtipných momentov. Hlavne sa mi páči že Dipper a Mabel sa skvele navzájom dopĺnajú namiesto surodeneckých hádok ako v iných seriáloch. Bod navyše že prvý raz urobili hlúpu dievča a nie chlapca. 90%

Po stopách duchů (2008) (pořad)

Po 3 častiach 10-tej série niesom zrovna nadšený. Pripomína mi to keď sme si pri taboraku rozprávali strašidelné príbehy a niekto ma odzadu trápne nastrašil. Celé to je založené na tom aby divák veril "čudným" pocitom a príhodám, ktoré počujú a vidia len účinkujúci. Pekne obrazne vyrozprávané mýty a legendy, nič viac. 40%

Taxi (1998)

Zlatá éra Bessona. Geniálna, akčná komédia dochutená rychlou jazdou a francúzskym humorom. Neurazí ani po rokoch 95%

Fat Chance (2014)

Špatný film poznáte podľa ak najlepší herecký výkon podá Bree Olson hneď na začiatku. Partia extremne obezných američanov zatvorených na odlahlom tábore, snažiacich sa zhodiť kilá pomocou reality show, kde ich jednoho po druhom likviduje vrah s prázdnym kýblom od kuracích krídielok na hlave - áno správne. Je jasné že s rozpočtom 100 000 dolárov sa toho veľa nedá ale keď ho celý použijete na jednu nahú scénu s pornohviezdou hneď na začiatku tak vám ostane presne toto. Jedna hviezda za Bree inak odpad!

Velká šestka (2014)

Jednoznačne jeden zo slabších animákov. Príbeh je strašne otrepaný a so žiadnou postavou sa nedá stotožniť. Technicky samozrejme takmer dokonalé ale to je všetko. 50%

Smrtelné zlo 2 (1987)

Pokračovanie minimálne tak dobré ako prvý diel, i keď jemne zmenený príbeh troška iritoval pridaná komika to vyrovnala. 80%