Casanova (2005)

Miluju filmy, které se odehrávají v historickém období! Vůbec jsem nečekala, že bude mít komedie v ději tak vysoký podíl. Vážně jsem se smála... Heath Ledger zahrál Casanovu vynikajícně! Tyhle role mu sluší, škoda, že už si v žádném filmu nikdy nezahraje... "Zdá se, že se mi dvoříte Seňore Salvato, mám se stát dalším zářezem na vaší posteli?" 5*

Candy (2006)

Smutný příběh dvou zamilovaných, kterým vše vzaly drogy. Film ve mě zanechává silné emoce... Řekla bych, že herci odvedli skvělou práci a já nemám co vytknout.... Na cestě za pomíjivým pokušením... Nebe, země, peklo- peklo je to už od začátku, ale to se ukáže pozdě. "Dokud můžeš přestat, tak nechceš. Když přestat chceš, nemůžeš"

Napříč vesmírem (2007)

Tak tenhle film mě posunul o levl výš a donutil mě hluboce přemýšlet. Mám ho staženej pěkně dlouho. A již třikrát jsem si ho pustila, ale pokaždý mě už první tři minuty stačily odradit. Teď jsem se ale pořádně naštvala a řekla jsem si, že tomu dám šanci a prostě to dokoukám. Přišla fáze, kdy jsem si pořád říkala "A kurva, zase budou zpívat!". Pak jsem o tom hluboce uvažovala, "tak jako asi prostě nemám pochopení pro muzikály, třeba je ten film i hodně dobrej, ale já prostě na muzikály nejsem stavěná..." A pozor! Pak.. vážně nevím kdy přesně, jsem tomu přišla na chuť a i písničky mě začaly bavit! Děj mě do sebe vtáhl a já mohla spolu se skupinkou přátel z příběhu, prožívat šedesátá léta. Občas jsem si říkala, na jakém matroši jedou... Každopádně dávám 3*, já vím... zaslouží si to víc, dokonce jsem i uvažovala o čtyřech hvězdách, ale pak jsem si uvědomila, že jsem tomu filmu zas tak moc na chuť nepřišla...

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Ryan Gosling... on byl ten důvod, proč jsem si ten film pustila... Anoo, jemu bych řekla asi určitě ano :D Dobře pryč od něj a zpět k samotnýmu filmu. Byla to sranda! Už mam dost všech těch romantických dramat, u tohohle jsem se fakt dost nasmála. A Emmu Stone mám taky čím dál víc ráda. Ta scénka, s rodinným setkáním na zahradě a zjištěním kdo je zač Jacobovo přítelkyně, byla stejně nejlepší.

Méďa (2012)

Kur*a tak to je dobrá kravina! Kdo by si nepřál mít méďu, se kterým si můžete v klidu zahulit, uspořádat fajn mejdan, méďu, kterej klátí svojí kolegyni v pracovních hodinách... Ale jako pobavilo mě to.. Ten konec mě rozsekal :D "Ted a Temilin pokračovali ve svém vášnivém milostném románku. Jednou odpoledne byl Tedy přistižen, jak za regálem jí bramborový salát, přímo s Temilinina zadku. A byl okamžitě povýšen na vedoucího prodejny.... Robert dostal trenéra, ztratil podstatnou část své váhy a stal se Taylorem Lautnerem."

Příběh rytíře (2001)

Už když jsem na začátku slyšela první tóny písničky We Will Rock You, tak mi bylo jasný, že příběh nebude brán moc vážně. Což pro mě bylo příjemným překvapením :) Bavila jsem se, ale celou dobu jsem ze sebe nemohla setřást pocit, že jsem něco takovýho už někdy viděla. Každopádně dávám tři silnější hvězdy :)

Vlk z Wall Street (2013)

Můžu přiznat, že jsem se za ty tři hodiny, ani vteřinku nenudila! Leonardo DiCaprio opět ukázal, že je Herec s velkým H. Mám ráda filmy, který jsou podle pravdy a tenhle je obzvlášť super, pobaví a zároveň má i nějakou tu pointu.

Mamma Mia! (2008)

No... Tak asi takhle: Dokoukala jsem to, jen protože jsem byla zvědavá, kdo je teda pravej táta a doufala jsem, že se v tom filmu odehraje něco, cokoliv. Žádnou hlubší myšlenku určitě nečekejte. Jako dobře, proč se na to nemrknout, když je člověk unavenej, film u kterého se nemusí přemýšlet, jen tak pro relax... Ale myslím, že jednou mi to stačilo, čekala jsem víc... Tři slabší hvězdy, za písničky a Amandu Seyfried.

Juno (2007)

Nečekala jsem, že mě ten film bude tak bavit. Suprovej příběh a Juno.. úžasná postava, která si získá snad každého. 5*

Je to i můj život (2009)

"Většina dětí jsou náhody... Nahoře ve vesmíru totiž létají duše a hledají tělo, ve kterém by se usadily. Pak, tady dole na zemi, se dva lidi spolu milují a bum. Náhoda. Jasně, slyšíte všechny ty historky, jak si každý plánuje perfektní rodinu. Ale pravda je, že většina dětí je výsledkem opilého večera a chybějícího kondomu. Jsou to náhody. Jedině lidé, kteří mají potíže mít děti, je doopravdy plánují." Myšlenka hodná k zamyšlení, jako vlastně celý film... V dnešní době je to pravda.. né ve všech případech, ale ve většině... Film je v úžasném provedení, několikrát jsem brečela... Po takovém filmu, mám pocit, že bych si měla více vážit života, že né všichni mají to štěstí a jsou zdraví. Jsem zvědavá, jak dlouho si ten pocit udržím. Myslím, že nemá cenu sem psát, že je život nefér.. To už všichni ví a kdo ne, jen ať si žije ve sladké lži.. Dávám 5* A filmu Hvězdy nám nepřály jednu hvězdu strhávám, kam se to hrabe na tenhle film.