Casting By (2012)

Oscara si zaslouží!!

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Slabučké oproti prvnímu Sin City..Joseph je prostě boží, ale sám na to nestačí..jinak ta zelená očka byla dost dobrá, ale chyběl tomu jakýsi šmrnc..

Vinaři (2014) (seriál)

Další zkažený vínem načuchlý cosi, který se svojí rádoby moravštinou trhá uši..a to co dělají oni s vínem, to se prostě nedělá!! Jeden díl mi stačil..zůstanu jen u toho vína..

Kruh Osmi (2009)

Nápad dobrý, na chvíli mě ten film snad i chytl, ale prostě NE! Nakonec to nešlo..

Život Adèle (2013)

Tak přesvědčivé herecké výkony jako jsou tady v tomto filmu si opravdu zaslouží velikou pochvalu!! Tak opravdové pocity přenést na plátno - klobouček! Ta intenzita emocí z filmu rovnou sálá! 90%

Marketa Lazarová (1967)

Umělecky je to snímek velice zdařilý, řekla bych až luxusní, ale měla sem velký problém to dokoukat..

Mulholland Drive (2001)

Je jen opravdu málo filmů, po kterých sem zůstala sedět a čuměla na běžící titulky a nevěděla co říct...Tohle je on! Tenhle film mě vyloženě donutil se dodívat do konce..

Saw 3D (2010)

Jo, musím říct že jde o solidní zakončení, jak producent sliboval, otevřená témata byla zodpovězena a příběh končí paradoxně na místě kde začal..jak dojemné :) Scéna s prosklenou místností a cirkulárkami - úchvatná, lepší vyjádření bezmocnosti přihlížejících sem si ani nedovedla představit, já vím, je to odporné, ale přesně tak to má působit..

Nedotknutelní (2011)

Tenhle film prostě nemá chybu...s radostí můžu říct, že se jedná o jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděla. Už od prvních minut, kdy hraje jen hudba a prakticky se nemluví jsem věděla, že tenhle film bude stát za to!! A to že je film podle skutečné události je jedině plus..pro mě osobně tučné plus..