Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Je to sice pěkná slátanina, ale kupodivu dokáže pobavit a jako odreagovávačka/vyvražďovačka poslouží velmi dobře. Rozhodně lepší než první díl.

Tokio! (2008)

Interior design - **** - Merde - ***** - Shaking Tokyo - *****

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Proč, prosím proč to točí?Chudáci rodiče a sestry :( a pak mi protože musíme snášet demenci, kterou nám díky těmto *skvostům* přinášejí do reálného života.... konec toto

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Hardcore záležitost. Kdo nemá rád vtipy o Fucku Norrisovi ať zvedne chapadlo

Pokémon (1997) (seriál)

Myslím, že odsuzovat pokemony hned ze startu a instantně jim dát odpad není na místě. Přece jen, byl to velký fenomén a musíme uznat, že na jistou dobu ovládl (nejen) dětský svět. Když si vezmeme celosvětový úspěch videohry + seriálu + filmů (pravda, zde je kvalita poněkud kolísavá), vyjde nám, že Pokemoni byly neskutečně přelomoví. Nejen že ovládli svět, ale také přivedli anime do téhle republiky a pro mnoho lidí to bylo první setkání s japonskou kreslenou tvorbou, za což jsem mu já osobně vděčný. Vsadím se, že 99% lidí co dali odpad neviděli víc jak 10 dílů. Je třeba brát Pokemony jako celek. Seriál vypráví příběh, který nás v mládí hodně motivoval a pro mnohé děti byl pomocnou ručičkou (najít svůj sen a jít za ním). Kolik jiných seriálů pro děti toto dokázalo?

Simpsonovi (1989) (seriál)

Člověk se narodí, naučí se chodit, mluvit a pak uvidí Simpsonovi.

Hvězdná pěchota (1997)

Film který má koule a navíc je nezakrývá ve tmě ^^

"O" (2001)

Zahlíd jsem to jednou v televizi, nevím od jaké části přesně jsem to viděl, ale až do konce jsem zíral s otevřenou pusou a na konci si tak akorát sroloval jazyk zpět do tlamy. Seženu si to a mrknu na to a kdyžtak pak doplním komentář, ale myslím že mé hodnocení se určitě nezmění