Viditelný svět (2011)

Slovenský pokus o psychologický film dopadl hodně špatně, ale nikoli kvůli Ivanu Trojanovi - spíše díky mizerné režii a scénáři, která hlavního představitele nutí do křečovitého výkonu. Zbytečně natažený snímek, který se jeví jako nedokonalá parodie některých filmů o psychopatech ...

Win Win (2011)

Americký nezávislý film je zřejmě v krizi ... V zásadě odpudivý kýč, který zvedá ze dna jako vždy výborný Paul Giamatti.

Někde dnes večer (2011)

Pořádat světovou premiéru toho velenudného rádobyfilmu, v němž konečně dostal hlavní roli jeden americký herec vedlejších úloh, lze asi jen v Karlových Varech ... Havlovo Odcházení je proti tomu akční film.

TRON: Legacy 3D (2010)

Jako demo k nějakému připravovanému snímku proč ne, ale celovečerní film???

Ludvík Bavorský (1973)

Takzvaně velký film. A my máme padnout na kolena ze špatných postsynchronů, za které by v České republice takový film kritika okamžitě ztrhala.

Po dlouhé noci den (2011)

Konečně český dokument evropských rozměrů a nikoli jen mluvící hlavy z domova důchodců. Inu, německá koprodukce a německé peníze ...

Pád vládce (2009)

Odcházení po haitsku čili méně absurdní a zábavné, ale více živočišné a krvavé.

Mezi zdmi (2008)

Neskutečně zábavný, napínavý a uvěřitelný film. Kam se na tohle hrabou Bastardi?

Landův lektvar lásky (2009) (TV film) odpad!

Tak nefér a zavádějící příspěvek jsem v televizi už dlouho neviděl ... :-) Eriko, styď se a běž radši makat!