Hra o trůny - Drak a Vlk (2017) (epizoda)

Potrebujem sa dat do dalsej serie zamrazit. Neviem ako inak by som to mohla vydrzat

Hra o trůny - Dračí kámen (2017) (epizoda)

Perfektne vtiahnutie naspat do silnej zavislosti. A nie je k tomu potreba useknute hlavy, litre krvi ani sex. No a co ze sa v prvej casti takmer nic nestalo. Uspech tohto serialu stoji na niecom omnoho sofistikovanejsom. Cela cast sa niesla v atmosfere typu: Ticho pred burkou. Asi budem pozerat prvu cast kazdy vecer, az kym nebude k máni druha

Chatrč (2017)

Skoda ze film obalili az slizkym nabozenskym filtrom. Dost to kazi dojem.

Jibeuro... (2002)

Len tak byť, žiť, milovať a prijať....

Černobílý svět (2011)

Pre mna viac komedia ako drama, prave tie dramatickejsie momenty mi tam chybali. Cakala som od tak vaznej temy mozno trosku autentickejsie spracovanie. Inak pekne straveny cas pri milom usmevnom filme, hoci mierne predlzenom...

Po svatbě (2006)

Perfektne herecke obsadenie, zrala som pocity tych ludi aj s navijakom. A veta : "Ja som zabudla ten dzus ..... ", tak ta ma uplne dorazila.

Kniha džunglí (2016)

Wow wow wow!!! Tlieskam, skacem, dupem a keby to bolo v mojich moznostiach skacem salta. Aj dvojite. Wow... necakala som takuto nadheru. Balzam pre oko, ucho.. perfektne nenudne zaujimave spracovanie, premakany kazdy strom, kazdy vtacik, kazdy listok na strome. Klasicky pribeh vkusne potrblietany vtipnymi hlaskami. Par naozaj silnych scen, prebudzajucich moju bezhranicnu uctu k prirode - poklona slonom... naozaj odporucam vsetkym vekovym kategoriam.

Dánská dívka (2015)

Uvod filmu, vlastne cela prva polovica mi daval tusit ze tento kusok nebude ziadna slava. Jemne unudena som sa prebudila v druhej polovici, ked som to cele pochopila. Az vtedy na mna dolahli nenormalne silne a uprimne emocie. Ta cista laska, ktora je totalne nesebecka, je takmer neuveritelna. Neviem objektivne ohodnit film ako taky. Nechal na mne velmi silnu stopu, obdiv k bezhranicnej laske. K odvahe a sile. Mozno toto spracovanie nebolo az take dobre, ale pre mna bolo velmi silne. A Hudba na 1 ***