Šarlatový a černý (1983) (TV film)

Výborný film, který dokládá statečnost katolických kneží v době druhé světové války. Je třeba o těchto skutečnostech mluvit a nezatajovat jejich podstatu.

Vrásky z lásky (2012)

Není mnoho filmů, u nichž na konci pláču, ale tento mě k slzám dojal. Je to velmi pozitivní a laskavý film, který nasklouzne nikdy do kýče. Velmi oceňuji pana režiséra Stracha za tu odvahu tuto látku zpracovat.

Václav Havel - česká pohádka (1993) (TV film)

Dokument o duchovních rozměrech života pana prezidenta Václava Havla. Významný svými citacemi z Dopisů Olze a novými rozhovory s VH.

Frajeři ve Vegas (2013)

Staří bardi se loučí s kamarádem, který si bere o 40 let mladší dívku. Nic víc, nic méně a jen hvězdy Hollywoodu poteší a udělají z filmu průměr.

Přineste mi hlavu Alfreda Garcii (1974)

Velice zvláštní film i zpracování. Dílo, které ubíhá odnikud nikam a přesto uchvacuje svojí vyrovnanou propracovaností. Byl to další vhled do hlavy tvůrce, který je velmi rozporuplný.

Lída Baarová (2016)

Myslím, že se jedná o nepochopený film a bude trvat, než jej začname chápat. Musím řici, že v některých scénách jsou slova navíc, ale je dobře, že film vznikl a děkuji režiséru Renčovi, který to nevzdal.

Výlet s mámou (2012)

Celkem to šlo. Trochu zvlaštní road-movie komedie s poselstvím.