• Krátkometrážní

Je to i můj život (2009)

"Coze? ty ji nechces dat ledvinu? Ty ji musis dat ledvinu. Jen kvuli tomu jsme te stvorili. Ale stejne te miluju" "ja tebe taky mamiiiii" ... jo jo, zcela uveritelne drama o tom, jak je super umirat a o tom, kdo rozbreci soudkyni

Peklo s princeznou (2009)

Cekala jsem, jaka to bude hruza a nakonec mi to prislo docela vtipne..a *navic za Kromeriz :-)

Nedotknutelní (2011)

Tak takhle neuveritelnou patetickou sladarnu jsem nevidela od dob Forresta Gumpa. Ten se ale netvari jako neco, cemu bychom meli verit (protoze je to prece na podklade skutecnych udalosti) ... proti tematu nic nemam, ale civilnejsi a mene mainstreemove explicitni ladeni by tomu prospelo ... mozna bych mluvila mirneji, kdyby to nemelo na CSFD 92% a vsichni mi pratele tomu nedali 5*, ale me to opravdu nenadchlo, sorry

7 dní v Havaně (2012)

Nevim, proc maji nekteri predstavu, ze snimek o Kube by mel byt blaznivy a potrhly. Podle me snimek presne vyjadruje Kubanskou atmosferu tak, jak si ji ja z navstevy teto zeme pamatuju. Lide energicti, kteri si uzivaji zivota vsemi smysly, ale zaroven v sobe maji uveznenou nejakou tragiku, snad ze ztraty blizkych, kteri podnikaji nebezpecnou pout na pochybnych plavidlech do Ameriky, snad ze ztraty schopnosti seberealizace, ze ztraty smyslu nejakeho snazeni, kdyz stejne nemohou dosahnout na to, co chteji... a toto vsechno v tomto filmu je. Ano, dilka jsou znacne nevyrovnana co do zpracovani i kvality a ani jako celek nedrzi prilis pohromade, ale atmosferu teto zeme odhaluji verne. A at se jdou vycpat vsichni, kteri maji pocit, ze Kuba je jen nejaka naivni exoticka zemicka plna naivnich exotickych lidicek...

Past na rosomáka (2002) odpad!

Hmmm, kdyz mate pocit, ze hlavni hrdince nekdo vykradl hlavu az do posledni mozkove bunky, nelze s ni sympatizovat. A koukat na tuhle romantickou komedii dyl, asi by i me mozkove bunky spachaly harakiri. Odesla jsem z kina v pulce. A klidne mi nadavejte do pseudointelektualu.

Neklid (2011)

Totalni kycovina od mrtveho Japoncika s tragickymi vzpominkami na Nagasaki a neposlanym dopisem, pres sestru, ktera byla drive tak povrchni a jen diky Anabele prozrela az po obvinovani rodicu, teticky, lekare a nasledneho uznani, ze to neni jejich chyba...ach, jak dojemne...chybel uz jen mrtvy krecek

Binární bedna (2010) (studentský film)

Skvely film, ktery "nema vyznam" pro nematematiky (viz komentar uz.noby), avsak lide znali se kralovsky pobavi:)

Jízda (1994)

nemam rada Buty a film o 2 nadrzenych zoufalcich a jedne retardovane-nenapada me slusny vyraz-jak si bezstarostne uzivaji jizdu po poli a jinych ceskych krasach me vazne nedostal...* navic za zaver, nad kterym se mozna i clovek muze zamyslet

Strach (1993)

Ach, proč hraje Khan v naprosté většině kladné hrdiiny, kteří mají, už z bollywoodské definice, naprosto nudné scénáře, na nichž nejde dokázat, že ten herec umí hrát? Film, který stojí a padá s Khanem a jeho maniakálním hihňáním...jaká škoda, že i tady funguje typicky bollywoodský hrdina-ex-machina a záporňák jde do pekel...Jinak první aspoňnaindiihluboký indický film, se kterým jsem měla tu čest