Nahatá výchova (2023) (pořad) odpad!

Pad zapadnej civilizacie v priamom prenose

Panské sídlo pro MILFky (2023) (pořad) odpad!

Výborný historický dokument, ktorý budú, este o desiatky rokov, studovat historici z prestiznych univerzit, lebo podava jasne svedectvo o upadku zapadnej civilizacie. Sledovat tento serial, je ako sledovat pad rímskej ríše v priamom prenose. Je to ako autohavaria slow-motion. Prekrocili sme horizont udalosti a uz nieje cesty spat. Fakt, ze tento serial je z produkcie Discovery Channel (TLC) je absolutny dôkaz degeneracie a úpadku modernej spoločnosti. Its evolving, just backwards. Občas mám pocit, že vrchol civilizácie je uz za nami.

Batwoman (2019) (seriál) odpad!

Lesbian, lesbian, every woman can be a lesbian

Simpsonovi (1989) (seriál)

Nove serie su odpad. Mohli uz davno skoncit

Maják (2019)

Tak, ocakaval som ze to bude instantnych 5*, ale trailer bol omnoho lepsi nez vysledny film. Podla traileru som ocakaval nieco na sposob H. P. Lovecrafta, zvlas po zabere na chapadla (ktory sa vo filme objavil na 5 sekund). Bol som trochu sklamany z vysledneho filmu, nemozem hodnotit plnym poctom. Avsak stale je to nieco zvlastne, zaujimave a netradicne, co sa uz dnes tak casto nevidi.

Soudní síň (2008) (pořad)

Jedine casti, ktore stoja za to su casti, kde sa vyskytuju romači v roli zalobcu aj obzalovaneho. Ukradnute zlato, 5000 eur na strycov pohreb, zla vestba... Vsetko su to klenoty humoru. Zvysok... Strata casu. Zufalo presviedcam svojich rodicov aby na to uz nepozerali, ze z toho odumiera mozog. THE END IS NIGH