Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Klasická Marvelovka, která nepřináší nic nového, ale i tak baví svými dialogy a zvláštní ujetostí na humor. Rozhodně lepší, jak první kýčovitý díl.

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Jestli čekáte ženskou verzi Johna Wicka, tak jí bohužel nedostanete. Příběh kolísá jednoduchou zápletkou, která nemá co říct, ale ten 10 minutovej záběr na schodem beze střihu, ok, Gratuluju Leitchi. Normálně bych dal za 3, ale tahle scéna to prostě vykopla nahoru. 75%

Baby Driver (2017)

Jsem rád, že po dlouhé době opět můžu ihned hodnotit za pět... Hutná atmosféra a celkově snímek má v sobě všechen materiál, kterej očekávám téměř od každého filmu. Baby Driver je hitová pop-cornovka, kterou si užijete bez menšího náznaku únavy. Edgar Wright zabodoval a tentokrát u mě šplhl na maximální úroveň. Mladá verze Drive-u s brutálním nádechem Rkového ratingu, co víc si přát? 95%.

Dunkerk (2017)

Mám na snímek stejný názor, jako Pomo. Nefunkčně sestříhaná slátatina všeho možného, ale celkově to díky Zimmerovi funguje. Občas až okatě trhající digitální bordel. Hardy jako letec, kterýmu je vidět do ksichtu pouze na konci mě opravdu zklamalo, do takových rolí už ne Hardy, prosím tě o to. Murphy to samé, je to opravdu veliká škoda, poprvé, co mě Nolan opravdu zklamal a do historických filmů už bych ho nepouštěl. 60%

V utajení (2017)

Vymyšlený Sci-Fi film, který by se mohl stát realitou. Důležité je, že snímek opravdu baví vším, jak tématikou, tak lokacemi, tak i Bloomem, kterej je závislej na hrách a celkově ve filmu neodvedl nějakou extra práci a chybělo mi u něho více prostoru, kdyby on byl ten hlavní protagonista, nestěžoval bych si. Rated R si snímek až tak nezaslouží, chybí mu z tohohle hlediska více. Škoda, že většinu materiálu jsme viděli už v traileru. 75%

Rychle a zběsile 8 (2017) odpad!

Znáte to, chcete si užít film o autech, ale nedokážete to, protože to vypadá stejně vyblitě jako jeho předchůdce. Bohužel se snímek snaží tvářit na vážnější úrovni... a to mu kazí jeho onou esenci prvních dvou dílů ještě víc... Ovšemže náctiletý budou téct blahem, co si pro ně Gary Gay připravil. Ze excelentního snímku Ctihodný Občan se ponížit až na takovou úroveň, neuvěřitelné. 20%

Experiment Belko (2016)

Bavilo mě to, ale scénář je poměrně slabý i přestože se snímek ohledně hry "Belko" mohl vytáhnout o level víš, nedopadlo to tak špatně, jak jsem si to představoval. Notorické téma, jednoznačně. 60%

Kolos (2016)

Film o úplný píčovině, jako většina dnešních snímků se to celkově dostalo i na nějakou tu úroveň, ale furt se snaží ždímat z originálnějších počinů.

Lék na život (2016)

Na podobné téma je snímek až moc dlouhý, ale každou scénou ve vás roste napětí a to právě chtěl Verbinsky divákovi dopřát všemi deseti. Ultra atmosférická podívaná, ze který leze mraz po zádech, je to jednoznačně jeden z nejlepších snímků, co se týče tématiky. Film, který dokáže udržet divákovu pozornost po celých 140 minut skoro bez nadechnutí, bohužel (ne)předvídatelný konec ho skopl z těch pěti hvězdiček na čtyři. 80% - 8/10