Machete (2010)

ČSFD Hodnocení 11.8 2016 | 67% | První díl a pan Rodriguez nám dopřál parádní podívanou, i přestože to bylo fakt kuletrhající, nemůžu dát více jak tři. Ale nebudu lhát, tenhle humor prostě miluju!! Druhý díl byl značné zlepšení, a to se fakt často nestává.

Machete zabíjí (2013)

ČSFD Hodnocení 11.8 2016 | 52% | Rozhodně lepší jak první Mačeta, je to takový paskvil trapného humoru, nad kterým jsem se prostě musel zasmát.. :D Jsem zvědavý na Machete Kills in Space.. :D

Den zrady (2011)

ČSFD Hodnocení 6.8 2016 | 71% | Styly snímků o politice rozhodně nemusím, a proto mě film vůbec neoslovil... Popravdě jsem se na to šel podívat jenom kvůli Goslingovi. Přestože jsem film nutností dokoukal do konce.

Slídil (2014)

ČSFD Hodnocení 5.8 2016 | 78% | Celý snímek jsem nedokázal odtrhnout oči od obrazovky... Pár chyb to sice má, ale i tak je to skvělý zážitek..

Nelítostný souboj (1995)

ČSFD Hodnocení 5.8 2016 | 88% | Al Pacino vs De Niro = 1VS1 Clutch! Parádní filmový zážitek.

Sebevražedný oddíl (2016)

Začátek byl skvělý, svižné seznamovaní postav se mi hodně líbilo, taktéž hlavní postavy.. Nebýt těch zbytečných scén s Jokerem a mocných demagogií určitě by to dopadlo líp, než jak to je..

Zjizvená tvář (1983)

Al Pacino to líp ani zvládnout nemohl.. Paráda!

Konzultant (2013) odpad!

ČSFD Hodnocení 2.8 2016 | 54% | Po dlouhé době jsem si vzpomněl, že jsem na tuhle sračku chtěl jít do kina. XD

Into the Forest (2015)

ČSFD Hodnocení 1.8 2016 | 64% | Počet Hodnocení 65 | Zkrácený obsah: Tatíček umře, sestra potřebuje benzín aby doplnila generátor, přičemž druhá sestra jí to rozmlouvá a obě dvě se náhle dostanou do sraček a sporů mezi nimi a dalšími hovny..Těch filmů o apokalypse a bezmoci v lese je už přece jenom dost, ale u ITF to tak prostě není... Film mě na začátku vcucl do sebe a nepustil až do samotného konce... Byly tam i mrtvé záběry, které se zbytečně moc prohlubovaly až to diváka začne opravdu srát... Je to asi jediný snímek, ve kterém uvidíme Ellen cecky a jako dodatek znásilnění či Evan cecky taky! Těch cca 95 minut podívané bohatě stačí a už je jenom škoda, že scénář nerozvinul lepší konec, ale třeba je to vodítko na druhý díl.. Zajímavě realisticky natočeno.. Skvělá kamera..

Musíme si pomáhat (2000)

ČSFD Hodnocení 30.7 2016 | 85% | Upřímně: Jedno z největších českých hoven..