Jen Bůh odpouští (2013)

Brilantní Thriller s mrazivou atmosférou. Poprvé jsem to tu třískl za tři hvězdy, ale po druhém zhlédnutí dávám čistě za pět.. TOP

Ve jménu krve (2016)

Gibsone, ty dědku jeden ušatá! Už se na to fakt vyser...

Smrt ve tmě (2016)

Myšlenkou originální, ale to je tak vše...

The Guest (2014)

Skvělý pokus o převedení snímku do retro stylu. Nemám více co dodat, tohle prostě musíte vidět.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Dvě hodiny a půl uplynuly jako voda.. I přestože se ve filmu spíše jenom kecá dokáže udržet divákovu pozornost natolik až to není ani možné.

Kazatel Kalašnikov (2011)

Skvělá výprava... Skvělý příběh... Skvělé obsazení... Režie špičková! Je vidět, že i dobří lidé existují a přesně to se nám tenhle snímek snažil ukázat.. Emoce, bolest, prozření, slabost, to vše jenom ve dvou hodinách skvělého prožitku. Rok 2011 byl v obsazení skvělých filmů, ale tohle je jeden z mála snímků, na který se nezapomíná, spíše naopak se mi furt opakuje v hlavě.. Doporučuji všemi deseti.. Docela mě i mrzí, že jsem v roce 2012 nešel na snímek do kina, určitě bych si to užil víc.

Tallulah (2016)

Upřímně se mi snímek moc nelíbil, jde spíše o takový druhý Juno ve vyspělejší verzi vykradačky a skvělým hereckým výkonem Ellen Page. Jinak jsem si všiml, že poslední dobou Ellen ráda ukazuje cecky. :D

Dealer III (2005)

V prvním díle mě hodně zaujala vedlejší postava Mila a přál jsem si aby byl pro něj věnován celý díl, i přestože mi hodně věcí vadilo například: jeho rozmazleně hnusná dcera a ten nesmyslný večírek, který byl do filmu dostrčen díky časové tísni a film by byl dlouhý přibližně hodinu a pár minut navrch, ale i tak jsem z toho dostal dokonalý zážitek a posledních dvacet minut filmu zachránilo úplně vše! Trošku mě zamrzelo, že se hlavní postava z prvního dílu už nevyskytla ani v druhém ani v posledním.. Ve finále nám Milo trochu zešílí a dočkáme se menší gore záležitosti, škoda, že ne detailně zobrazeného.

Dealer II (2004)

Druhý díl mě opravdu zklamal. Takovou natěšenost, kterou jsem v sobě dusil a dostal jsem z toho jenom menší blitek, který s prvním dílem nemá nic společného.. Maximálně přidání menších zvrhlostí vůči sexu, porna a většího množství fetu, ale to je vše.

Dealer (1996)

Vynikající rozjezd série! První Refnův celovečerák a výtečně zpracovaný. Už z principu, že se o film postaral pan Refn, jsem od toho čekal hodně a taky se tak stalo. Neobvyklý příběh zaměřený do temné hloubky podsvětí drogových dealerů a nenávisti... Kim Bodnia na mě působil skvěle. Příběh se vyvíjí poměrně rychle a s ničím se nesere.. Hlavní postavy mi bylo dost líto, je vidět, že pan Kim Bodnia to dost prožil..