Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Po 14ti ( o muj boze) letech se na to jde divat znova a znova a rikat si, jaky evolucni skok LOTR pro kinematografii znamenal a jake O*D*P*A*D*Y se toci namisto kvalitnich filmu dnes.... Skoda preskoda Elijaha Wooda v hlavni roli, protoze s odstupem casu mi tenhle typek pripomina cima dla vice Radcliffa ... hrat neumi a porad ho cpou do jinak slusnych filmu , pritom do jedineho filmu, kde by se hodil, by bylo leda s Radclifem do te prdici kraviny ... Swiss Army Man , tam by se chlapecci nadherne doplnovali. Treti vysoce hodnoceny herec, ktereho nesnasim, je Cruise, akorat ten se aspon necpe , kam nema, a tim padem takhle neskodi.....

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Dal jsem tomu ctyri hvezdy, protoze jednak mi carodejnice byly sympatictejsi, nez ti kyseli sourozenci, vyhrabani odnekud z patologie a jednak je to po strance triku a akcnich scen kvalitne remeslne zmaknute , teda az na trolla v latexu. Kazdopadne spoustu veci jsme tu v teto podobe videli poprve, treba treba propasirovani carodejnic pres natazene struny. Na pet hvezd tomu chybely presvedcivejsi herecke vykony v hlavnich rolich a lepsi vyprava, ktera je cela natocena jen v jednom malickem mestecku, v nicnerikajicim lese a par studiovych interierech. Je videt, ze se setrilo na hercich i na natacecich dnech.

Addamsova rodina 2 (1993)

Rodinná komedie, kde si přijdou na své milovníci černého humoru a inteligentní zábavy, od nejmenších až po dospělé. Českému dabingu není co vytknout, děj hezky odsejpá, záporák v podobě Debbie je famózní, stejně jako nápad s dětským táborem . P.S: Úsměv Wednesday Adamsové (Christina Ricci) může rovnou do zlatého fondu kinematografie. https://www.youtube.com/watch?v=buZZyUBwymA

Addamsova rodina (1991)

Pro kazdeho neco. A dalsi dil je jeste lepsi .

Ospalá díra (1999)

zacatek dobry a pak se to hloupe zaseklo a zacalo moc kecani a moc vrazdeni a zbytecne nechutnosti, pritom bylo uplne jasne, jak to bude pokracovat.. Finale nebylo hodne petihvezdickoveho filmu ani omylem. Jako plus hodnotím, že si Johny Depp zahrál po boku Christiny Ricci, kterou vsichni známe jako fenomenální a dosud nepřekonanou Wednesdey Adams ze slavné Adams Family.

Vlaštovky a Amazonky (2016)

Takovy trochu mene povedeny TinTin, nicmene pro mensi deti v pohode film. Hlavne to neberte nikdo moc vazne, na coz jsou tu na CSFD nekorunovani experti.

Vlasy (1979)

sveho casu bomba, s odstupem let clovek spise krouti hlavou.

Mlčení (2016)

Svetova kinematografie ma novou nemesis - Andrew Garfielda. Pote, co si vystrihl ultimativne nesympatickeho neknubu v Silence ho zrecyklovali v uplne stejne roli v Hackshaw Ridge. Doufam, ze tahle moda neomisionarstvi ve filmu skonci co nejdrive.... , film na CSFD nadhodnocen o peknych 50 procent.

Ospalá díra (2013) (seriál)

Moc kecu, ktere plavou na povrchu, aby to pochopil i nejvetsi imbecil na svete. tim padem se to nekonecne vleklo, skoda