Kick-Ass (2010)

Originální "zábava" pro teenagery, která časem určitě vyšumí. Násilí, vulgarita, sex a reklama? Proč ne, ale od takových parchantů mi to fakt nesedí. Znovu bych se na to nepodíval....

Podivní (2010)

Hrozně průhledné, ale začínám mít rád Timothy Olyphanta.

Jezero smrti (2008)

Těšil jsem se na pořádný thriller a konečně se mi ho dostalo. Té brutality mohlo být trochu méně, ale i tak to lidé se silnějším žaludkem rozdýchají. Dlouho ve mě film nezanechal takový pocit, ani ho vlastně nedokážu popsat...je to něco mezi zhnusením z dnešní mládeže a trnem v kulkách. Každopádně nedoporučuji na film koukat s přítelkyní, vyhnete se nepříjemné konfrontaci =)

Úhel pohledu (2008)

Napínavé, strhující, promyšlené. Krátká stopáž filmu ani zdaleka neubírá. Bavilo, děkuji.

Proměna Placida Lakea (2003)

WTF? Sexy Rose? Možná... Komedie? Tak to ku..a ani omylem. Místní hodnocení? Nechápu...

Avatar (2009)

Musím poděkovat Jamesovi za krásnej výlet!!! Vizuální zpracování bylo naprosto úchvatné. Co se týče příběhu, dabingu a hudby, zde to bylo malinko slabší (což bylo v mnoha komentářích již řečeno, takže to nebudu rozpitvávat). Co je však nejdůležitější, že jsem se královsky bavil a poprvé půjdu na stejný film minimálně 2x :) AVATAR FTW!!! Díky Jamesi!!

Magnolia (1999)

Emotivně vypjatý piece, který rozhodně nemusí sednout každému. Obdivoval jsem hlavně herecký výkon Julianne Moore a občas i práci kamery. Avšak propletenost charakterů se režisérovi moc nepovedla a kratší stopáž by taky neuškodila. "I am quietly judging you." 80%

G:MT Greenwich Mean Time (1999)

Na tento kousek se rozhodně nedívejte, pokud jste v depresi, či máte špatnou náladu. Život je svině a v tomto snímku je to svině pořádná. Váhal jsem mezi 3-4*. Čtvrtou dávám za občasný jungle a poslední song. 80%

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Dal bych 5, ale ty nasírací konce jsou neúnosné.

Nový svět (2005)

Tak takhle tedy nikoli. Kdo se chce dozvědět něco málo o kolonizaci Ameriky a o původních obyvatelích, nechť zavítá na wikipedii. Naprosto, alespoň mě, nic neříkající filmový počin s banální zápletkou, příšernou kamerou a dialogy, které snad byly horší než v příšerném 100 Million BC. 25%