Bleach: Memories in the Rain (2004)

Moc nechápu význam tohohle + dílu, ale co. Je to Bleach? je. :D Ale ten původní který přímo patří do seriálu je rozhodně lepší než tahle divná bonusovka. :/

Lakomec (1980)

Pf-pf. Byla jsem donucena se na tenhle film podívat (protože Moliéra zrovna nehltám a číst se mi to nechtělo :D) a tahle verze mi náhodou padla do rukou....bohužel. Funése mi bylo chvílemi až líto, kam se to dostal. Zezačátku jsem myslela že vyklidili jeviště, dali na něj jako pozadí desky s nápisem ,,Moliére" a okno s květinou...doprostřd posadili sličnou slečnu a jejího bratra...a kameru. (Až když bratr seběhl za schodů, prošel kuchyní a vyšel na zahradě mi došlo, že to asi divadlo nebude, nicméně dojem zůstal stejný i když byl Funés v kláštěře....btw ta scéna s chrastící jeptiškou byla dobrá :)) Žádný extrémní dojem to ve mně nezanechalo, krom hlavní moliérovy vize mi zbytekový smysl tak nějak uniká a znovu už na to koukat asi nebudu. :) 2** P.S. jaká by byla vaše reakce dámy, kdyby se vám někdo dvořil stejným způsobem jako funés v tomhle filmu? :D

Haló, haló! (1982) (seriál)

Jo, je to dobré, Je to..pěkné. A je to...kravina. :D ale aspoň tam je takový neobtěžující humor, který se dá snést. A některé postavy jsou fakt....:D:D:D:D:D a poručíka Grubera miluju ze všech nejvíc xD jeho a jeho TANČÍÍÍK ^^ :D.

Detonator (2006)

Tento film nám byl puštěn při cestě z Vídně naším pánem řidičem v autobuse...Pánem postarším, nicméně asi vitálním když kouká na takové filmy. Ovšem Wesleyho Snipese (je to ten černý? :D) nemám ráda a ta ženská byla děsně nechutně podviživená, nepřirozená a nepříjemná. Navíc vypadala jako by jí bylo 40 a hrála si na dvacítku. Už znovu ne, leda bych potkala stejného řidiče.

Biggles (1986)

To byla teda kruci blbina....(hlavně tem konec v tom kotli xD) ale tak co, i snaha se cení. je to přece Biggles! :D

Rychlé šípy (1969) (seriál)

Milované Rychlé šípy. Lituji toho, kdo neprošel obdobím lásky ke svým kamarádům a snahou založit podobný klub...V této verzi byl sice Mirek Dušín, který si (a podporoval tím tvrzení většiny,) vybíral do dvojce vždy nebohého maličkého Červenáčka, označován jako ,,Pedofil jedné tváře", Jindra Hojer jako ,,Nějaké zvířátko, alenevímjaké", Rychlonožka jako týrané dítě a Jarka Metelka jež se svým vzhledem minul dobou a nezapomnutelný červenáček-nebohý otrok Mirka Dušína....Miluji Rychlé šípy a pana Foglara....Mají 5*, ale to jen díky tomu kouzlu již zapomenutého a padlého přátelství a lásky chlapci k chlapci, přičemž to nehraničí s pornem....;o)