Jowamuši pedal - Season 1 (2013) (série)

Nad očekávání zábavné, už jsem u 30. dílu, uvidíme, co bude dál! Hime hime!!! :D

(T)Raumschiff Surprise - Periode 1 (2004)

"...Space taxi...to the sky..." :D Takhle ujetá kravina...a přesto od toho nelze otrhnout zrak. Slovenský dabing tomu dodává grády. A zajímal by mě rozpočet a jak to, že něco takového dostalo možnost takových vizuálních efektů...

Push (2009)

To je jeden z těch filmů, které se mi fakt, fakt líbí vizuálně. A pak už většinou nic moc.

Ant-Man (2015)

Všechny ty typicky americké supersarkastické poznámky které mi v Avengerech a spol vadí (hlavně když je říká třeba Thor) tady stoprocentně fungovaly a dodaly filmu na té středoškolsky zábavné vlně. Fakt mě to bavilo. Vypustit ovšem všechny ty prostoduché vtípky, asi bych v průběhu filmu kmitala jedním obočím a nakonec dala dvě hvězdičky. Jo a nepamatuju si hudbu. Jakožto vůbec. Což je divné. A++ za Rothka :D

Daredevil (2015) (seriál)

Překvapilo. A to fakt dobře. Nad očekávání. Místy hluché (moc keců, jak řekli ti předemnou), na druhou... nevadilo, fakt ne. Taky žádná otravná úchylácká superromance, což přidává na úspěchu (neztrácíme čas :D). A++ za úvodní znělku, ta je fakt boží.

Bobovy burgery (2011) (seriál)

Odpočinek od nekonečných Simpsonů. Černý humor a jednoduché vtípky, ideální seriálek po obědě. :D

Z archivu Sherlocka Holmese - Osamělá cyklistka (1984) (epizoda)

Je až zvláštní, jak poklidný a zdánlivě bez děje tento díl byl, přesto byl uklidňující a bylo příjemné se na něj dívat - čišela z něj Sherlockovská atmosféra.

Arrow (2012) (seriál)

Takový další Smallville. Kdyby mi bylo dvanáct, byla bych nadšená. Je mi o deset víc a jsem... eh... A tak dále. Ani svalnatý Oliver mě za srdce nechytil, když už něco, celkem se mi líbí postava Felicity, ale taky mě to nijak nenadchlo. Ve srovnání s The Flash, do kterého jsem nevkládala žádné naděje, se mi The Flash líbil více.

Neznámý od jezera (2013)

Ve srovnání s jinými filmy s gay tématikou si tohle zaslouží čtyři hvězdičky. (Možná bych dala i pět, ale třeba si vůbec nevybavuju žádnou hudbu. Což je mi líto.)

Avatar (2009)

Tak já nevim, podle hodnocení kamarádů jsem čekala, že budu nadšená, ale nakonec nic moc... strašně umělé, místy zbytečně zdlouhavé... Zoe byla super.