• Western

Magnolia (1999)

Mně to přišlo jako trapnej pokus o srdcerváč.

Duna (2021)

Asi na tyhle filmy nejsem stavěný.. já bych jim dal svoje mletý chilli papričky coby to koření, co ho potřebujou a byl by pokoj.

Torpedo Run (1958)

Naprostý souhlas s uživatelem rikitiki. Asi jeden z nejslabších ponorkářských filmů. Alespoň herecky od obou hlavních představitelů ovšem zvládnuté s přehledem.

Blues in the Night (1941)

Ze začátku mě to bavilo, připadalo mi to jako předobraz The Blues Brothers (třeba jo, kdo ví), ale pak se to rozplizlo a nebyl jsem schopen to dokoukat. Takže za jednu.

Manina, la fille sans voile (1952)

Menší plavky už na BB nesehnali:-). Ale stejně mi tady ještě přijde míň sexy než o pár let později, je to prostě ještě mlaďounká holčina. BTW o film tady fakt nejde, kdyby nebylo BB tak je to ptákovina.

Špioni (1957)

Bylo to tam jak v blázinci:-).

The Sheriff of Fractured Jaw (1958)

Vytrčené špičaté poprsí J. Mansfieldové vévodí filmu (asi si na tom zakládala:-)). Co mě ale pobavilo, bylo netradiční zapojení indiánů do děje.

Star Trek: Film (1979)

Kdyby se tam aspoň něco dělo... nepomohl ani rychloposuv vpřed, když byly nekonečné záběry (asi) papírových modelů, jak lítaj sem a tam. Zlatý seriál, tohle mě opravdu zklamalo.

Fate Is the Hunter (1964)

Vyšetřování letecké nehody (zlaté Letecké katastrofy). Vzdal jsem to, když po havárii letadla udělali zkoušku motoru a prohlásili, že je funkční... poté, co sebou letadlo prásklo, hořelo a motory byly pod zadními křídly.

Bouřlivý let (1959)

Dal by se v tom možná vidět předobraz Letiště a dalších katastrofických filmů z leteckého prostředí, ale je to zoufale nudné. A kapitán letadla se celou dobu vykecává s cestujícími.