Darkman (1990)

Ludia davam tomu 3 hviezdicky len preto lebo uz dlho som sa tak nenasmial :D tak tuto si asi nikto nevsimal detaily co ? Muzovi ktoremu vybuchne laboratorium zozenie cisto nowy comp len tak, alebo pohyblivy terc zabiju hned ale cloveka co stoji uprostred hali sa ani nedotknu. Muz utecie z nemocnice cez okno ktore je asi na 15 poschodi proste co scena to nejaka wolovina jaaaaaaaj ale to bolo dobre

Nevěsta monstra (1955)

No tak nebolo to az take zle ako som si myslel :))))

Braindead - Živí mrtví (1992)

Jednym slovom "MNAM" Ak vas pri otazke naco sa pouziva kosacka na travu prve napadne odpoved na kosenie travy tak to je prvy predpoklad ze si musite tento film pozriet :)))

Ed Wood (1994)

Vyborny optimisticky zivotopisny film.Uzasny Depp.Proste vse klape ako ma.Ed bol bud nepochopeny genius alebo totalne zmagoreny optimista :) ale klobuk dole to sa musi uznat.Ed 4ever

Miami Vice (2006)

Musim uznat ze uzasna atmosfera ale inak ma to nechytilo a skor ma to sklamalo, lebo som ocakaval viac akcie. Ale musim Manna pochvalit ze na konci filmu pri prestrelke nezaiskrila ani jedna gulka, lebo Hollywood vytvoril obrovsky klam ze gulky iskria pri naraze na kov (pri niektorych filmoch aj o kamen, drevo a cakam uz len na gumu ci vodu :D ).

Jackass: Film (2002)

Preco som si to pustil pri jedle :D precoooooooooo? fuj,humus ale niektore napady su dobre :)

Letec (2004)

Jedno velke nudne sklamanie.

Lost Highway (1997)

Nevtiahlo ma to do deja ako ostatne Lynchove "ine" filmy ale pacilo sa mi to a ked tak nad tym uvazujem o com to bolo tak to bolo o nicom...zacarovany kruh...je to proste no je to kus genia :D