Po čem muži touží (2018)

Milé překvapení, začátek jsem se opravdu od srdce zasmál, to se mi u nových českých filmů v poslední době moc nestává, konec však již dost chaotický a moc naivní, ale budiž, žena byla spokojená a já v podstatě taky

Polar (2019)

Dost brutal řezba,Mads bezchybný,Vanessa tragédie, ani jsem jsem ji skoro nepoznal,bývala to taková kočička :-)

Bajkeři (2017)

Tak jsem zase viděl trailer a ve filmu mne pak už bohužel nic nepřekvapilo. Na můj vkus dost úchylný film, pro své děti ani nemůžu zatím použít.U Snowboarďáků sexuální sceny ,,jakžtakž,, fungovaly, tady bohužel ne. Strašně naivní, osamělé 4 krásné holky, klinická smrt v případě absence wifi a elektřiny....nevím, moc jsem prostě tomu nevěřil.Asi jsem už stará škola.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Nakonec jsem byl rád, že se film dal v přehravači zrychlovat, bohužel pro mne zklamání. Předvídatelný děj, hlavní kung -fu hrdinka nebyla důvěryhodná. Jednička pro mne dál zůstává nepřekonaná.

Ragnarok (2013)

Na severské filmy mám slabost, asi to bude i tím, že jsou pro mě neokoukaní herci, na rozdíl od U.S. produkce.Super zvuk, slušné triky, atmosféra perfektní.

Doupě vlků (2014)

A tak jo, docela jsem se bavil, naštěstí jsem recenze četl až ,,po ,, :-) Na hlavního hrdinu jsem si nemohl zvyknout, takový přiteplený trochu, Jason skvělej zabiják.Potěšil mě skvělej zadeček hlavní hrdinky, za ten je určo hvězdička navíc :-) Trochu přeplácaný finále, kde se vše vysvětlovalo a otáčelo....

Strážci Galaxie (2014)

Na tento film se děsně těšil. I podle hodnocení a jak to tak bývá......přišlo zklamání, ne sice nijak velké, ale bylo tam. Pár nelogických věcí v ději a byl to začátek konce :-( Ale efekty výborný. Jen ta hlavní hrdinka působila značně asexuálně.

Rohy (2013)

Po delší době film, u kterého jsem skoro nedýchal a úplně tlačil konec, abych zjistil jak to dopadne.

Mazalové (2014) (seriál)

Když se během epizody ,,komediálního,, seriálu ani jednou nezasmějete tak je zřejmě něco špatně. V tomto případě asi vše :-) A, teď sem se vlastně poprvé pousmál....

Brickleberry (2012) (seriál)

Chytlavější asi víc jak starší díky South Parku a Futurama, totální gejzíry humoru. Super scénáře, prostě paráda !!!