Režim - Pomník (2024) (epizoda)

Za mňa to bola nuda, ďalší diel ani nebudem pozerať. Nebolo to ani napínavé, ani vtipné, ani zaujímavé... Také nič. Technicky, to bolo dobre spracované, kamera, kulisy a ostatné veci. No. Bez príbehu.

Umění jíst a milovat (2023)

No, tento film je svojský. Aspoň ja mám rád ak má film pribeh, ktorý nie je možné popísať dvoma vetami. Čakal som kedy príde tá zaujímavá časť... Nedočkal som sa. Kamera, postavy, kostýmy boli bezchybné, ale bez príbehu a zápletky je to na nič. Nepochopil som čo ma byť zmyslom filmu, nieje to dokument o varení, nieje to romantický pribeh, vo filme absentujú dialógy. Najnapínavejšia časť bola keď piekli jahňacie a tam som sa bál že sa spáli. Za mňa bol toto stratený čas.

Robocop (2014)

Nevidel som starého robocopa. Ale tento sa mi veľmi páčil. Parádna zápletka, výborné spracovanie. A veľmi príznačné pre dnešnú dobu. Odporúčam pozrieť si.

Tajemství neviditelných světů (2013)

Bolo to veľmi zaujímavé. Vidieť bežné veci z pohľadu ktorý bežne nemáme. Keď je vnímaná visokorychlostnou kamerou tak aj kvapka čo padne na hladinu je fascinujúca.

Podzemní města (2007) (seriál)

Seriál sa mi veľmi páči. Je fascinujúce dozvedieť sa nové veci o histórií rôznych miest po svete. Historické vsuvky a súvislosti uvádzané v dokumentoch sú veľmi zaujímavé. Tiež je pekné že sa často dostanú na miesta o ktorých bežný človek ani netuší. Dávam jednu hviezdu dole za občas až príliš bulvárne spracovanie. Ale aj napriek tomu sa to určite oplatí pozrieť, ak vás zaujíma skrytá história podzemia.

Noc v muzeu: Tajemství hrobky (2014)

Už asi posledná časť série. Podľa mňa to stálo za to. Vynikajúci rodinný film. Určite odporúčam.

Noc v muzeu (2006)

Mne sa tento film veľmi páčil. Zaujimavy príbeh a perfektné herecké obsadenie.

That Sugar Film (2014)

Zaujimavy dokument, ktory urcite odporucam pozriet si. Podla mojho nazoru je trochu skresleny tym ze hlavny ucastnik nejedol cukor vobec. Ale ja som sa vdaka tomu zamyslel nad tym ze kolko cukru zjem sam, myslim ze na tom nieco bude pravdy. Napriklad ohladom dzusov je lahke vypit liter dzusu ale keby som mal zjest kilo a pol pomarancov tak by som to asi nedal. Pre mna z toho vyplyva to ze vsetko treba s mierou a citat zlozenie. Vadila mi ta otravna postprodukcia, ale chapem ze to mozno bolo kvoli tomu aby zaujal aj mladsie rocniky.

Antarktida: Rok na ledu (2013)

Velmi dobry film. Skvor dokument z ludskeho hladiska o zivote na antarktide. Popretkavany prekrasnymi casozbernymi zabermi.

Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)

Zatial som videl iba dve casti. Ale je to velmi dobry serial. Proste take zamyslenie sa typu co ak... Co ak by vsetko dopadlo inak ako by svet asi vyzeral. Velmi sa mi to paci a musim si to setrit aby som celu 1 seriu nepozrel za dva dni.