Odpadlík (1992) (seriál)

Ano, i má maličkost tento seriál sledovala kdysi v TV a tenkrát se mi i líbil, koneckonců moc toho ke koukání na výběr nebylo (a to se nezměnilo ani teď:). Toto je naprosto typický béčkový seriálový počin devadesátých let, u kterého stačilo vidět dva díly: první a poslední. Nyní po dvaceti letech jsem zkouknul právě ten poslední a konečně vím, jak to dopadlo. Původně jsem odnotil za tehdejší dojem ze sledování, kdy jsem byl ještě uhrovatý pubescent a kdy mi teklo ono mlíko po bradě. Ale nyní, když se mi to rozleželo v palici, musím 1* ubrat.

Matky na tahu (2016)

Tak fajn, nejdřív "Bad Boys" a teď "čupr homedie" "Bad Moms", rozdíl v názvu je jen ve dvou písmenech a to je přesně tolik, o kolik tříd je druhý jmenovaný snímek horší. Mnohokrát zde bylo napsáno, jak je Mila pěkná baba, s čímž by se dalo i souhlasit a také zde bylo mnohokrát napsáno, že je to jediný klad tohoto filmu, s čímž se dá také souhlasit a to je na 100+1 minut zatraceně málo.

Kazišuci (2018)

Můžu snad být rád, že pískání v mém pravém uchu způsobené zánětem zvukovodu, či snad středního ucha (čerta, co to vlastně ta doktorka říkala?) přehlušilo stupidní dialogy, při kterých mi málem povolilo rektum. Těšil jsem se na homedii se zajímavým námětem, jaké však bylo moje zklamání. A co Honzík Cenů? Inu, kdyby měl místo obličeje víko od popelnice, výsledek by byl stejný.

Tomáš Arsov v akci (2019) (pořad) odpad!

Tak copak si dnes pro nás ten homosexuál připravil? Myslel jsem, že Arsov bude klasickej kadeřnickej buzíček a taky je to pravda. Ale boužel ty mařeny, které k němu chodí do salůnu, to je vážně tragédie, co by si jen bez Tomíka počaly. Jen hot maník může tomuto veledílu dát něco jiného než odpad!

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017) odpad!

Tento "film" pokračuje v dnešním trendu rymejků a nejrůznějších pokračování. Někdy to vyjde, jindy zase ne a toto bohužel vůbec nevyšlo. Toto je jen další trapná kokotina, která se snaží vzít si za vzor skvělý původní snímek "Jumanji". Dvejn je vysvalený, a to je asi tak všechno, co se k němu dá napsat, řekl bych, že většina jeho filmů nestojí za nic.

Falešní poldové (2014)

Celkem neotřelá akční komedie o dvou falešných poldech, která zaručeně pobaví, tedy alespoň mě. Dva absolutní pitomci si hrají na skutečné poldy a světe div se, ono je to opravdu vtipné, i když je pravda, že tato komedie není dokonalá, přesto dokonale kopíruje klasické schéma tohoto lehčího žánru. 70%

Válečný kabinet (2015) odpad!

Nemám nic proti filmům s náboženskou tematikou, líbila se mi například série "Biblické příběhy...", na které se podílela i Česká televize, líbila se mi jednoduše proto, že byla natočena přístupně obyčejným lidem. Ale když je takto pateticky a typicky americky oslavován Syn Boží a navíc nějaká černá babka (alias typická křesťanka mejd in Jůesej) vehementně všechny přesvědčuje, aby věřili v Jeho syna, tak je mi to opravdu velice proti srsti. Zaplaťbůh, že podobných filmů se k nám moc nedostane. ODPUSŤ MI JEŽÍŠI!

Příběh Marie (2014)

Tak nĕjak jsem nevěděl, co od tohoto filmu čekat, jestli to bude jen další dramatická srágora, nebo to bude dobrý snímek. Ale co přišlo během hodiny a půl, jsem skutečně nečekal, takhle nádherný film jsem dlouho neviděl. Jen musím obdivovat lidi, kteří se narodí s takovýmto postižením, a přitom dokážou relativně normálně žít. Klobouk dolů.

Ouija (2014)

Kdysi jsme s kamarády vyvolávali ducha, ale nevím, jestli to bylo skutečné, nebo si ze mě dělali prdel, každopádně nevím, zda způsob zobrazený v tomto filmu skutečně funguje, nebo ne. Rozhodně však se nejedná o kvalitní snímek. A teď... ...teď si dám vínečko a hodně si rozmyslím, jestli se někdy znovu pokusím o vyvolávání.

Metanol (2018) (TV film)

Na to, že je to TV film, jsem nečekal, že bude takto kvalitní. Ale musím přiznat, že se nesledoval moc příjemně, zvlášť první díl. Je to film o metanolové kauze z roku 2012 a ukazuje, jaké kurvy mezi námi mohou být, jen doufám, že ti hlavní míchači, kteří dostali výjimečný trest doživotí, budou hnít ve vězení co nejdéle. Stejně jako si zaslouží nejvyšší trest, tento film si zaslouží plné hodnocení. Ale určitě by bylo lepší, kdyby nikdy nebyl důvod k jeho vzniku.