Hledá se Nemo (2003)

Nemo ma dostal svojou skvelou animáciou a milým príbehom, hýri farbami a vtipom pre deti aj dospelých. Zasiahne asi všetky vekové kategórie. Nemožno mu nič zásadné vyčítať. Dá sa pozerať stále dokola a nezačne nudiť:-))

Transformers (2007)

Transforméri sú jedno monštrózne dielo plné americkej naivity, hlúpučkých rozhovorov medzi hlavnými hrdinami-teenagermi, veľkolepej svetozáchranárskej hudby a v neposlednom rade nadupanej akcie od začiatku dokonca, megalomaských výbuchov a neuveritelných trikov.. To všetko spolu tvorí najlepší letný blockbuster posledných x-rokov.. Tento sa narozdiel od ostatných na nič hlboké s výpoveďou pre ľudstvo nehrá. Ide predsa len o zábavu. A tej sa nám v Transforméroch dostáva neúrekom. Ja som si ich zamilovala..

Shrek in the Swamp Karaoke Dance Party (2001)

Priemerne vtipné, nič extra. Možno tak na pobavenie pre deti. No tak, existuje predsa mnoho kraťasov, ktoré dokážu aj v 3minútach náramne pobaviť. Tento medzi ne nepatrí.

Sladká Laura (2005) (seriál) odpad!

Nemecká telenovela!! Tak to už je príliš.. Nechutnééé!! Zlatá južná amerika..

Sedmé nebe (1996) (seriál) odpad!

Bože, kde tí ludia žijú?? A kde žijú tí ludia čo tento seriál sledovali so zatajeným dychom??

Heridas de amor (2006) (seriál)

Videla som už aj horšie. Telenovely u mňa majú osobitné hodnotenie. A táto bola obzvlášť naivná. Každá je niečím výnimočná;-))

Kult hákového kříže (1998)

Originálny a silný námet + skvelý Edward Norton v hlavnej úlohe sú zárukou dobrého filmu. Kult hákového kríža sa zaujímavo rozbehne, potom sa však otočí a naberie úplne iný smer. Akoby chvíľu bežal v kolajách komornej drámy, potom namakaného krimi thrilleru a naspäť sa vráti k dráme a opäť naopak.. Najlepšie by bolo keby sa to všetko plynulo spojilo, ale to sa nestalo a niektoré miesta zostali hluché a nedotiahnuté. Ale aj tak má u mňa silné 4*..

Pa a Pi (1986) (seriál)

Myslím ci, že práve vďaka tejto rozprávke sa vo mne vyvinula taká silná láska k sci-fi :-))

Miś Uszatek (1975) (seriál)

Dúfam, že Macka uška budú ako večerníčk pozetať ešte aj moje deti :-))