Tajemný let (2005)

Konkrétne 2,5*. Prvá polovica filmu bola nesmierne zaujímavá, priam mysteriózna. Naozaj ma Letový plán zaujal a s napätím som čakala ako sa dej bude vyvíjať ďalej. Potom však nastal zlom v podobe roztlieskaných cestujúcich a odvtedy akoby som pozerala úplne iný film. V tom momente sa z tajomnej zápletky stal obyčajný americký lietadlový ľahkopredvídatelný výplach mozgu bez štipky čara. To ma veľmi sklamalo.

Mezi námi děvčaty (2003)

Komédia, ktorá na prvý pohľad vyzerá až nechutne americky, no v skutočnosti je svieža a naozaj vtipná. Nedávala som tomu veľa šancí a o to viac som bola prekvapená z celkového výsledku.

Země krvavého slunce (2005)

O filmy so Seagalom som nikdy nemala záujem a tento som pozerala naozaj z nudy. Na moje prekvapenie to nebolo až také zlé ako som očakávala, hoci to samozrejme nebolo ani nič preborné.

Mrtvý muž přichází (1995)

Veľmi silný film, ktorý zasiahne asi každého kto ho videl. A každého trochu inak.. Tak ako niektorí sa vďaka nemu presvedčili, že trest smrti je potrebný, ja som sa naopak utvrdila, že trest smrti by existovať nemal. Kto nám dáva tú moc odsúdiť človeka na smrť? On si to bude odpykávať v budúcom živote, tak prečo by sme mali aj my prepadnúť pomste? Pomsta je temná stránka sily..

Švábi (1996)

Hoci Šváby na prvý pohľad vyzerali pochybne, nakoniec vypálili celkom vtipne. Nečakala som to a príjemne ma to prekvapilo.

Bezmocná (1995)

Podla mňa by pred týmto filmom malo byť varovanie, že je vhodný pre divákov do 13rokov.. Komédia by mala byť vtipná, ale toto je tak nanajvýš trápne.

Thelma a Louise (1991)

Roadmovie namiešaná z protichodných chutí, ktoré vytvárajú neskutočne chutný koktail. Film je dramatický, akčný, vtipný, smutný aj veselý.. Ale všetko je to zabalené v jemnom obale a preto sa to pozerá velmi lahko. Koniec je presne taký ako celý film, horko-sladký.

Torque: Ohnivá kola (2004) odpad!

Podla mňa tento film by mohol mať ambície tak maximálne na reklamu na motorky. Absolútne bezduchá, nevtipná, nezáživná, bez štipky vkusu, nudná ukážka toho ako by film rozhodne nemal vyzerať.

Celou dlouhou noc (1981)

Film o životnej situácii muža, do ktorej by sa asi nikto nechcel dostať. Prekvapivo to však končí dobre, búrajú sa bariéry a všetko sa ustelie do nových lepších kolají. Gene Hackman je velké plus tohoto filmu.

Bojiště Země: Sága roku 3000 (2000) odpad!

Niečo mi tu ušlo? Alebo som to nepochopila? To ako tvorcovia mysleli vážne? Ale keď tak pozerám na ostatné hodnotenia tak chyba asi nebola vo mne...