Holky to chtěj taky (2001) odpad!

A takto to dopadne keď sa nemci pustia do teen komédíi.. Otras..

Bulšit (2001) odpad!

Žeby som bola až tak velmi konzervatívna? Bulšit je vrchol nevkusu. Americký fekálny humor podla mňa vôbec nieje smiešny. Je to skôr na psychiatriu..

Útok z hlubin (1999) odpad!

Naozaj nedokážem pochopiť prečo hollywood robí zo žralokov vraždiace stroje. A ešte k tomu inteligentné!! Neznesiem filmy kde zvieratá vraždia pre potešenie a sú dokonca škodoradostné. Tento film je ukážkový príklad tuposti.

Pluto Nash (2002) odpad!

Celý film som rozmýšlala aké omamné látky požili tvorcovia tohto filmu. Zrejme druh tej drogy v Európe ešte nepoznáme, zastrela im úúúplne fšetky zmysly a nenechala im ani štipku zdravého rozumu.

Princezna se zlatou hvězdou (1959)

Najkrajšie rozprávkové šaty, sú tie, ktoré si princezná nechala ušiť od Kazisveta. Šaty ako ráno, deň a noc.. A samozrejme nezabúdajme na "myší kožíšek" :-)

Top Gun (1986)

Ano, bezdebaty je to americká letecká propaganda. Ale aj tak je Top Gun veľmi efektné predstavenie. Priznajme si, ktorý chlapec po pozretí Top Gunu nechcel lietať na F14? A ktoré dievča sa nezaprisahalo, že keď sa raz vydá tak jedine za sexi pilota stíhačky? ;-) No a ešte je tu samozrejme tá magická pesnička Take My Breath Away..

Simpsonovi (1989) (seriál)

Život bez Simpsonovcov by stratil zmysel!!

Kontakt (1997)

Takto si predstavujem kontakt s mimozemskou inteligenciou :-)

Fontána (2006)

Myslím, že Fontána je film, ktorý každý človek pochopí inak. Podľa toho aký je a o čom sníva. Preto je zbytočné sa zdĺhavo rozpisovať. Jediné čo môžem urobiť je tento film každému vrelo odporučiť. Možno vďaka nemu objavíte v sebe niečo o čom ste doteraz ani netušili..

Krvavá stopa (2002)

Celkom príjemná detektívka. Clint opäť boduje zo svojim bolestným výrazom. Čo už s ním, sekne mu to. Až do konca sa mi nejak nechcelo veriť, že by bol vrahom neškodný sused, ale vytušiť sa to dalo ďaleko pred Clintovým odhalením. Vyčítam jedine tú postelovú zápletku, akosi mi to špatí image filmu. Obstarožný ex-agent FBI a mladá zranitelná sestra obete. Pritiahnuté za vlasy..