5 pravidel (2013)

Co mě překvapuje, že zde zatím nehodnotil žádný z účastníků onoho LARPu, Podle fotek jich i pár znám. Tak se těším až to uvidím.

Prometheus (2012)

Paradoxně po druhém shlédnutí se mi to líbilo více. Takže nevím co tím chtěl autor říci. Jsem zvědavý na dvojku, ale bojím se.

Temný rytíř povstal (2012)

Co dodat? Já jsem prostě nepovstal. Patřím mezi ty, kterým stačilo být Temným rytířem. Takže škoda, chtěl jsem taky povstat, ale nestalo se.

Útěk z MS-1 (2012)

Snow = Snake Plisken meets captain Jack Sparrow. Mohlo to být horší, nebylo to špatné.

Zátah: Vykoupení (2011)

Ostré, drsné, ale po druhém vidění ubírám jednu hvězdu. Protože věřím, že kluci mají ještě navíc =D

Chata v horách (2012)

Aha, konečně jsem pochopil výraz Guilty Pleasure!

Avengers (2012)

Luxusní kabát, luxusní vtípky a luxusní padouch. Tohle musí mít každý luxusní tým. Avengers to napoprvé dostali. Snad se napodruhé přidá i luxusní příběh. U jedničky však absence nevadila. Nezbývá než držet palce.

Nájemní zabijáci (2011)

Jedna hvězda za Scotta, druhá za záporáka Apolla a za docela povedené hudební téma. Mínusů je ale opět více než dost. Blbý název společně s blbým scénářem, téměř nevyužitý Scottův talent, gumový Van Damme a pitomé scény s holkou (a např. želvou). Takže škoda přeškoda, první letošní Scottův film je opět výkvět žumpy.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Návaznost na komentář k Part 1: který bohužel potvrdil, že výborný či až legendární film musí být složen ze tří základních pilířů. Za prvé výborný režisér. Za druhé skvělí herci. Za třetí vynikající scénář. A právě scénáře byly vždy kamenem úrazu HP série. Takže ač jsem velký fanoušek knižní předlohy, filmem jsem zklamán.