Jak vycvičit draka 2 (2014)

Zklamání, hlavně z toho důvodu, když mi dojde sémantika celé série, přitom je to v názvu přímo ložené. Drakové jsou trénovan, ne ochočováni, mají pány, ne brášky apod. a tím jde celá snaha o nějaký bohulibý vzkaz divákovi do pryč. Jinak výborná hudba a epická výprava. Dá se na to jednou podívat, ale doma s dětmi při opakovaném promítání (bohužel častém) tiše trpím.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Zábava od začátku do konce. Nechápu doporučení typu: kdo nemá rád vulgarismy ať se vyhne obloukem. Je to výborný film, který baví každým coulem. A je to vynikající muzíkál.

Ed Wood (1994)

Wow, nádherný zážitek na povzbuzení sebevědomí. Díky Time.

Hannibal (2013) (seriál)

Mrazivý a důstojný nástupce Dextera. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál.

Strážci Galaxie (2014)

Luxusní pecka, která nenudí od první minuty až do poslední bonusové scény (ikdyž ta mohla být lepší). Každopádně jsem se po dlouhé době (Django) upřímně rozchechtal v kině na déle než pár vteřin. A to se počítá.

Na hraně zítřka (2014)

Já jsem sice nebyl v top formě, ale ty poslední dvě minuty prostě nechápu, nedává mi to smysl v celkové koncepci a nastavené formě. Dokud mi to nikdo nevysvětlí, tak to nemůžu ohodnotit na plno.

Zátah 2 (2014)

M. A. S. A. K. R! Jak píše Lateef, ten finálový souboj se nedá popsat. Koukání s otevřenou pusou je u tohoto filmu bežná činnost, nemluvím o zatínání pěstí, přivírání očí a přiznám se i fandění, protože Rama málem domazal několikrát a každý úder, který schytal je na něm fakt poznat. Fakt nevím, jestli tohle někdy někdo překoná.

Enderova hra (2013)

WoW, simply WoW. Bežím do knihovny!

40 dnů a nocí (2012)

Jak ocenit film za kategorie F? Ono se u toho dá dobře pobavit, ale rozhodně je třeba nebrat to vážně. Něco takového se ale musí vidět a zažít, jinak to nemlžete pochopit =D.