Rivalové (2013)

Nemám ráda formule, takže jména Hunt a Lauda mě nic neříkají. Začátek filmu nic moc, ale od nehody Lauda jsem se do děje vžila a začala více vnímat postavy a povahy obou rivalů. "Moudrý získá více od svých nepřátel, než hlupák od svých přátel."

Něco jako komedie (2010)

16letý kluk má deprese, chce spáchat sebevraždu a dobrovolně se ubytuje ve cvokhausu. Seznámí se s ostatními cvoky a ve finále jsou všichni šťastní. Takto to možná zní zajímavě, ale mě to nenadchlo.

Návrh (2009)

"Neumím plavat." "Ano, vím, proto je tu ta loď." Pohodová, skvělá romantická komedie, která mě vždy pobaví. Sandra Bullock je tady fakt skvělá a Reynolds je rozkošnej :-D

Pozdravy ze spermabanky (2013)

S takovým super námětem, jsem očekávala fakt bomba skvělou a zábavnou komedii. Po půl hodině už jsem ani nedoufala. Nuda, nuda, nuda. Děcka mohli být mladší, vždyť to byl jak jejich starší brácha.

Malá mořská víla (2013) (TV film) odpad!

Německou pohádku poznám okamžitě. Naivní, zdlouhavé a nudné, chtěla jsem dát dvě *, ale ten konec mě nějak tady úplně nesedl, žádné drámo se nekoná? Vždyť si princ měl vzít tu vílu, nebo ne? :-D

Soudkyně Barbara (2015) (pořad)

Musím dát jednu *, protože vždy když na to narazím, tak se pobavím. To se snad ani nemůže brát vážně, je to samé kydání blbovin :-D

Zpověď královny střední školy (2004)

Průměrná americká komedie s Lindsay, kterou mám ráda a s Megan Fox, která se opravdu hodí jen na role nafoukané pipiny. Zas tak špatné to nebylo ve srovnání s jinými filmy. A ta praštěná učitelka je taky fajn :-)

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Naleznete zde inspirativní nápady jak vylepšit byteček.

Táta na plný úvazek (2004)

Rodinný, romantický, dojemný, veselý, milý, roztomilý, nenáročný příběh s příjemnou hudbou. Akorát mi tam moc nesedí Liv Tyler.

Machři 2 (2013)

Jsem vážně jediná, komu se líbila vic jednička? Toto mě fakt zklamalo, žádná pointa nebo zápletka. Občas to bylo i trapné.