Hancock (2008)

Jak denně ožralý superhrdina zachraňuje svět a nadělá více škody než užitku. Jeden dobrák ze zachráněných se ho ujme a bude ho učit jak se slušně chovat, zachraňovat bez dalších nehod a spolupracovat s policií. "Dobrá práce. Dobrá práce. DOBRÁ PRÁCE!"

Sherlock Holmes (2009)

Sherlock Holmes mě tady baví především, že ho hraje Robert Downey Jr., role mu zde sedí. A s parťákem Watsonem se zábavně doplňují. Moc mě tam nesedí Rachel McAdams, ale je to o vkusu.

Trestná lavice (2005)

Super komedie ve vězeňském prostředí s tématikou amerického fotbalu a o síle přátelství.

Hotel Transylvánie (2012)

"Blé ble bléé. . ." Super námět o upírech a ostatních příšerkách, o lásce, zábavě a blé ble blééé :-)

Osobní strážce (1992)

Kouzlo filmu tu vnímám dost, najdeme tu lásku, kapku akce, napětí, pěkné písně Whitney Houston a věrného strážce Kevina Costnera.

V zajetí démonů (2013)

Celý film jsem se ani nehla. Démoni, duchařina a navíc natočené na základě skutečných událostí, tak to je něco na mě, nebudu týden spát. Kvalitní horor.

Šest dní, sedm nocí (1998)

Super komedie s dvojicí, která se skvěle doplňuje a pobaví. Ford je jako vždy úžasný.

Oddělen (2011)

Depresivní, ale realné drama současné doby . . .aneb jak to vypadá na školách, kdy morálka dnešní mládeže je čím dál horší. . .

Ochránce (2005)

Komedie, která mě baví a vždy rozesměje. Vin Diesel je rozkošnej a má fakt pěkný prsa :-D