Dej mi své jméno (2017)

Silný film se silným potencionálem?..možná příště..

V síti (2020)

Velmi kvalitní počin, který by měl povinně vidět každý rodič. I když je 21. století, a čekal jsem úplně vše, místy jsem byl sám znechucen, v jaké míře a jakým způsobem se vše děje. Bohužel, občas se zdály scény často repetetivní a nejlepší části na konci, tedy schůzek se samostatnými predátory, bylo přeci jen málo. Vůbec bych se nebál více napodobit americkou verzi - How to catch a predator a stejně jako v podobě Ústečáka si je všechny trochu více vyzpovídat. Stejně tak bych se nebál odkrýt jejich obličeje, protože to by byla pro ně ta největší potupa.

Joker (2019)

audiovizuální masterpieace, výběr soundtracku, kamera, světla, všechno do sebe zapadá a vytváří dechberoucí scény, bohužel příběh pro mě občas pokulhává. 90%

Premiér (2019) (seriál) odpad!

zajímavý nápad, ale to podání... Opět doslova nepopsatelný a neuvěřitelný výkon Soukupa, který jakoby přišel na plac a a stejně jako ve všech svých pořadech řekl režisérovi (pokud tam vůbec nějaký je): ,,Jedu přímo, nestříháme''. Pak to vypadá jak vypadá, desetkrát se přeřekne v jedné větě, vtip, který se snaží říct ztratí pointu už v počátku, neustále přítomné trapné ticho, a ani jedna scéna, která by mě opravdu bavila. A to jsem ještě ani nezačal politickou objektivnost. Jestli Talkshow Jiřího Ovčáčka si z nás nemá dělat jenom srandu, tak Premiér zaručeně ANO. A pokud to myslí vážně, tak se už jen můžeme zasmát jeho slovům: ,,Kritika je proto, protože mi závidí..''

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Očekávání vysoké, film snad ještě lepší. Stylově hodně podobné Osmi hrozným, to znamená parádní audiovizuální zážite (zde je podtržen vynikajícím soundtrackem) a vyvrcholením na konec. Opět výborný casting, Brad Pitt plní skvělou roli stejně jako v Hanebných panchartech a DiCaprio podává skvělí výkon. Možná trochu chybí příběhovost, ale ke škodě to vůbec není. 95%

Vandráci (2018) (seriál)

Ti, co chtějí vidět válčení 2 slavných chlápků s 2mi velkými endury se moc nedočká, ježdění bylo hlavně v prvních dílech a postupem času se spíše cílí na představení místních zvyků a hlavně přírody, která je na jejich aktuální možnosti nádherně natočená. Zajímavý je motiv deníku do kterého si oba píší a zaznamenávají nejen svoje příběhy, ale i místních lidí. Shrnutí: výborná kamera, parta chlapů se kterými se něco děje a tudíž nudu skoro nepocítíte. Žánrově to očekávání splnilo, ikdyž ty co čekají hlavně ježdění budou v posledních epizodách trochu zkalmáni. 75%

Blade Runner (1982)

Nádherně natočený film, který určitě nevypadá tak staře jak doopravdy je. Parádní kamera a hudba, která stvrzuje atmosféru celého filmu. Jediné, ale vzato velké zklamání byla příběhová linie. Ano, film má určitě své silné chvilky, během kterých se na obrazovku díváte bez mrknutí, ale to je pro mě tak 1/10 filmu, a to je na ani ne dvouhodinový film opravdu málo.

Armstrongova lež (2013)

Parádní dokument od Gibneyho, který snímá kompletní kariéru a osudy Armstronga. Časově nádherně sestavené, nahlíží se do soukromí a celá kauza je vnímána více pohledy. Opravdu výborná práce!

Mládeži nepřístupno (2013)

Ta největší kravina co jste kdy viděli, ale vážně pobaví a s obsazením film dostává ještě lepší kvalitu. 70%

Prezident Blaník (2018)

Veliké zklamání. Příběh hodně slabí, ikdyž jsem nesledoval seriál, tak bylo poznat, že velká většina jednotlivých scén byla převedena právě do filmu. Skeche a narážky byly vybrány dobře, ale opakovaný vtip není vtipem a obvzlášť, když ho někomu ukradnete, vyjimkou jsou pouze vtipy, které realitu úzce spojují s přběhem (např: vlajky nebo burky). Dále nechápu kameru, jednoduše další film, kterému se snaží dodat určitou autentičnost rostřesením kamery a tím pádem zkažení několika záběrů.