Bruno (2009)

"Üniversal" bylo nejlepším vtipem filmu. Tohle už Cohen přehnal. Borat byl výborný vtipný film s jednou nechutnou scénou. Brüno je nechutný film s pár dobrými konverzačními vtipy (kterým se, bohužel, v kině nikdo nesmál) a parádním rozhovorem s Harrisonem Fordem. Škoda. Měla jsem zůstat u traileru a propagačních materiálů, ty se povedly.

Román pro ženy (2004) odpad!

Čekala jsem, že to bude hrozný. Ale nečekala jsem, že to bude ještě horší než jsem čekala.

Regarding Ardy (2003) (TV film)

Ještě že tu Brooke Shields kluci mají, že jim takhle pomohla:-)

10 způsobů lásky (2008) (TV film)

Nuda. A proč se sakra ta těhotná pořád nalejvala šampusem?

Hop nebo trop (2004) (seriál)

Já nevim, vždyť oni jsou tam jen pořád na sebe naštvaný, to mělo být jako zábavný? Dvě hvězdy jen za Kvasničku:-)

Duch (1990)

Já chci její byt! (Asi to nemá v komentářích co dělat, ale to je prostě to první, co mě napadne, když si na ten film vzpomenu;-)

Helena a její chlapci (1992) (seriál)

Fíha, na to si pamatuju, rychle domů z odpoledky, ať stihneme "Krikriho"! :-D A bylo to tak hluboký a dojemný- třeba jak se ten jeden musel chudák ostříhat, to jsem brečela snad dva dny:-) Ze sentimentu nedám odpad, takže za jedna.

Láska je Láska (2004) (seriál)

Někdo se tu v komentářích vyjádřil v tom smyslu, že se v tomhle seriálu řeší hovadiny. Já mám naprosto opačný názor. Pro mě je to konečně seriál o něčem. O něčem jiném. A nejenom v tom smyslu, co se první nabízí:-)