• Krátkometrážní

V utajení (2010) (seriál)

Nuda. A taky zklamání. Po akční Brutální Nikitě a zábavném Alias si člověk pustí seriál a čeká, co se bude dít. Čeká, čeká jednu, dvě,... série, kdy už to tedy začne? A ono nic. A tak se povídá, tlachá a vtipkuje a "děj" se nikam neposouvá, zápletky jsou řešeny zkratkovitě, či prostě někam vyprchají. Na druhou stranu může to být docela dobrá oddechovka ( nemusíte vůbec zapínat mozkové závity). Nic od seriálu nečekejte a on nebude nic čekat od vás.

Gotham (2014) (seriál)

Že by seriál z komiksového světa a vlasní atmosférou? Postavy jsou komiksově laděné/ vyhraněné/ přehnané. Gordon je sympaťák a správňák, skvěle to funguje v kombinaci s jeho cynickým parťákem Harvey Bullockem. Prohnilý Gotham, uplacení politici, zbabělí policisté, nelítostní gangstři. PLUS: Penguin MINUS: Někdy to působí až přestylizovaně a linka s mladým Bruce Waynem ( a Catwoman) jako z povinnosti.

Úlovek (2009) (seriál)

Tak tohle jsem nečekala. Po 1.díle jsem byla ještě rozpačitá. A potom se to rozjelo... Strhující. Britské. Tom Hardy exceluje v rolích šílenců. Ale jinak je Freddie naprosto normální chlap, co se vrátil z vězení. Rodina na něj nadšeně čeká a ( jako já) ještě netuší, co přijde... Jedním slovem destruktivní. Rodinná gangsterská sága založená na postavách. Drama o čtyřech dějstvích. Něco takového tu jen tak znovu nebude.