• Romantický
  • Pohádka

Troja (2004)

Eric Bana a Sean Bean hrají dobře a díky nim jsem se na to vydržela dívat. Bohužel, jejich scény ani v součtu nevyváží chvíle, kdy kamera zabírá hlavní hvězdu - Brada Pitta. Je na plátně skoro pořád, asi aby se zúročily hodiny, které strávil v posilovně. Jenže hrát jenom svaly nejde a na tuhle roli je ho škoda. Stačilo obsadit modela od Calvina Kleina.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Nejlepší část trilogie, jednoznačně. Nejenže to bylo originální, jiné a byl tam Jack, ale hlavně- bylo se čemu smát. A navíc geniální hudba, jeden z nejlepších soundtracků, co jsem slyšela.

Goyovy přízraky (2006)

Miloš Forman mě zklamal...od někoho, kdo má za sebou Přelet nad kukaččím hnízdem, Valmonta , nebo Amadea čekám víc než dvě hvězdičky. Příběh nedrží pohromadě a ve snaze zachytit ducha doby se režisér nestíhá soustředit na detaily.

Kráčející skála (2004) odpad!

Nedávno jsem ve videopůjčovně s hrůzou zjistila, že existuje i dvojka. Až někdo přijdete na důvod proč, dejte mi vědět, můj mozek to nepobírá. Je to fakt vtipný rozmlátit auto baseballovou pálkou..?

Královna (2006)

Když jsem shlédla tenhle film, musela jsem si na internetu najít nějaké fotky Elisabeth II., protože jsem si vůbec nebyla schopná vybavit její obličej. Ať jsem se snažila jakkoli, pořád se mi před očima míhala Helen Mirren. Oskara si zasloužila...hvězdičku dolu za pomalé tempo.

Bourneovo ultimátum (2007)

Uznávám, v některých scénách jsem děj nestíhala a občas se mi motala hlava. Ale na pouti taky jdete vždycky na tu NEJVĚTŠÍ horskou dráhu, neřešíte žaludek vzhůru nohama, protože je Vám jasný, že tohle bude JÍZDA :) Stojí to za to, úžasný završení série....i když...co my víme..